PDA

Zobacz pełną wersję : Nikon CoolPix 3200 lub 3100 vs Canon A60 (A70)



Anonymous
21-03-2005, 15:44
Chciałbym sie dowiedziec ktory z tych aparatów bedzie najlpeszym wyorem, zkładając ze mam ok 600 zł. Prosze o opinie i porady gdyz nieznam sie zbytnio na aparatach a chce kupic cos dobrego i raczej zautomatyzowanego gdyz fotograf zemnie sredni jest :/ . Mam nadzieje ze mi pomozecie.
Pozdro 4All.

Wozik
23-03-2005, 11:26
Chciałbym sie dowiedziec ktory z tych aparatów bedzie najlpeszym wyorem, zkładając ze mam ok 600 zł. Prosze o opinie i porady gdyz nieznam sie zbytnio na aparatach a chce kupic cos dobrego i raczej zautomatyzowanego gdyz fotograf zemnie sredni jest :/ . Mam nadzieje ze mi pomozecie.
Pozdro 4All.

Pomiędzy Nikonami 3100 i 3200 jest niewiele różnic. Ten drugi posiada AF Assistant i działa z kartami SD. Ten pierwszy z CF. 3200 potrafi także nagrywać filmy z dźwiękiem.

Przez około dwa lata byłem w posiadaniu Nikona C3100, jest to bardzo poręczny i zgrabny aparacik. Zabrakło mi w nim jednak możliwości ręcznych ustawień parametrów. Jednak szczerze polecam go początkującym. Wadą jest to, że aparacik jest bardzo mały i lekki. Dla innych może to być jednak zaleta :)

Zajrzyj na www.recenzje.net.pl, tam jest wiele opinii.

turbo
23-03-2005, 23:03
Posiadałem Canona A75. Jest to bardzo przyjemny aparat. Możliwość ustawiania w pełni manulalnego, preselekcje czasu przesłony a także bardzo duża liczba trybów tematycznych. Ograniczeniem może być 3x zoom. Po za tym nie mam zastrzeżeń..no może po za brakiem wymiennych szkiełek :mrgreen: