PDA

Zobacz pełną wersję : tutorial dla portrecistow...



R
17-10-2006, 20:14
http://www.pinkbullets.nl/2006/10/beauty/wat_is_schoonheid


zaczynam miec watpliwosci czy w fotografii zostalo jeszcze cos z fotografii...

Valdek_Tychy
17-10-2006, 20:34
zaczynam miec watpliwosci czy w fotografii zostalo jeszcze cos z fotografii...

Nie no bez przesady - na początku była fotografia

Andre
17-10-2006, 20:38
Pokaz jest naprawde imponujacy. Zrobili inna kobiete.

turbo
17-10-2006, 21:50
o choroba :] zatrudnie taką stylizatorkę!

MR.XYZ
18-10-2006, 10:41
lol, nieźle :D

life
18-10-2006, 11:11
zamiast reklamy kremu to powinna byc reklama Photoshopa :D

Niedzwiedz
18-10-2006, 11:22
no dobra a teraz koledzy stig, Andy , sailor i Al, nin, kamash powiedza ile zabiegow robia z tego ;) jak kogos pominelem to przepraszam

Czornyj
18-10-2006, 11:51
He, he - koleś używa nawet dość podobnych trików jak w moim tutorialu, widzę, że nieźle rozpracowałem temat :D

Ale fachura niesamowity - aż miło popatrzeć jak ktoś tak śmiga, chętnie bym oglądnął w normalnym tempie jak koleś pracuje!!!

madmips
18-10-2006, 12:33
świetny filmik, coś podobnego powinno być zrobione z etapów powstawania kalendarza NKP...

misialo
18-10-2006, 20:37
He, he - koleś używa nawet dość podobnych trików jak w moim tutorialu, widzę, że nieźle rozpracowałem temat :D



czornyj,

jakim tutorialu..? jakis link...? z gory dzieki...

pozdrawiam

m

Czornyj
18-10-2006, 23:49
misialo, to był wprawdzie taki tutorial napisany dla jaj, ale zastosowałem tam kilka podobnych technik:

http://forum.nikon.org.pl/showthread.php?t=6441

stig
20-10-2006, 12:18
Ale fachura niesamowity - aż miło popatrzeć jak ktoś tak śmiga, chętnie bym oglądnął w normalnym tempie jak koleś pracuje!!!
Eeee... to tylko montaz na potrzeby tego video -- i z grubsza tylko pokazujacy jakie elementy sa "rasowane" w celu uzyskania takiego efektu. Zreszta, nawet palety nie sa z PhotoShopa, tylko jakies wyimaginowane, zeby dodac smaczku. Wiele rzeczy jest jeszcze do zrobienia, zeby uzyskac taki efekt jak na koncowym billboardzie -- ot -- chociazby wszelkie poprawki po pokazanych zabiegach. Skopiowanie calej glowy z kawalkiem szyi i zwykle przesuniecie warstwy, zostawi mase sladow, ktore potem pracowicie trzeba usunac. To samo z powiekszaniem oczu, czy zatuszowaniem problemow z wlosami, po przesunieciu glowy.

Mnie tylko interesuje muzyka. Co to, kto to? Jakbym znal, ale nie moge do niczego przypiac...

misialo
20-10-2006, 18:08
...dla mnie, obok zauwazonej muzyki, swietnym fragmentem jest "spawanie" portretow tej pani przez flash'e...
...swietnie pokazany material...

stig,
niestety, co do muzyki - nie pomoge... nie znam tego kawalka... z drugiej strony obawialbym sie, ze to mogla byc produkcja dziwiekowa pod ten material... trudno powiedziec

czornyj,
....dziekuje za linka...

pozdrawiam
m

Al Bundy
20-10-2006, 21:24
Jeśli o mnie chodzi to nie widzę w tym nic dziwnego i niemożliwego - jednak jak napisał stig - trochę więcej jest z tym roboty niż pokazano to na filmie. Osobiście wolałbym poszukać innej kobiety niż tą tak radykalnie przerabiać...

ALF
21-10-2006, 15:49
to świetne pokazanie ile prawdy jest w reklamach :D