Arthuros
25-10-2009, 21:22
Witam, poniżej zamieszczam dwa zdjęcia Thériault Jean-François'a,
bardzo podoba mi się kolorystyka tych zdjęć, wiem jak coś takiego osiągnąć w photoshopie,
korzystając z dobrodziejstwa raw'ów, pytanie czy można coś takiego osiągnąć wykorzystując profile
(np. w D90 którego jestem szczęśliwym posiadaczem)
Dużo piszecie o profilach (http://www.forum.nikon.org.pl/showthread.php?t=82780), jak wgrywac itd..
ale czy da się osiągnąć podobne rezultaty ?
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://behance.vo.llnwd.net/profiles5/106022/projects/323169/1060221255097483.jpg)
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://behance.vo.llnwd.net/profiles5/106022/projects/323169/1060221255097490.jpg)
bardzo podoba mi się kolorystyka tych zdjęć, wiem jak coś takiego osiągnąć w photoshopie,
korzystając z dobrodziejstwa raw'ów, pytanie czy można coś takiego osiągnąć wykorzystując profile
(np. w D90 którego jestem szczęśliwym posiadaczem)
Dużo piszecie o profilach (http://www.forum.nikon.org.pl/showthread.php?t=82780), jak wgrywac itd..
ale czy da się osiągnąć podobne rezultaty ?
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://behance.vo.llnwd.net/profiles5/106022/projects/323169/1060221255097483.jpg)
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://behance.vo.llnwd.net/profiles5/106022/projects/323169/1060221255097490.jpg)