PDA

Zobacz pełną wersję : Głowica kulowa Fancier FT6665H- ktoś ma??



Lucid
23-10-2009, 08:36
Witam. Potrzebuje dobrą i nie drogą głowice kulową. Zainteresowała mnie ta głowica http://www.funsports.pl/p,pl,455,glowica+ft6665h.html . Sądzac po opisie jest to kawał konkretnej głowicy. Ale czy nie jest to gó... w ładnym opakowaniu?? Potrzebuje cos ciezkiego i stabilnego i prosze nie proponowac innej tylko szukam informacji własnie o tej. Pozdrawiam

mirektoja
23-10-2009, 13:41
Tydzień temu kupiłem taką głowice dla siebie i dla kolegi z forum.
Jestem bardzo zadowolony. Jest bardzo dobrze wykonana i stabilna. D300 z gripem i 70-200 trzyma sie na niej bez najmniejszego problemu. Myślę że głowica wytrzyma dużo więcej niż mój zestaw.
Polecam, ja się nie zawiodłem.

pozdr mirek