gebels
23-10-2009, 07:26
Chciałem zaczerpnąć trochę wiedzy od doświadczonych wyjadaczy na temat ustawień. Chodzi mi o śluby... Pytania będą zadawane chaotycznie:
Czy D-Lighting faktycznie zwiększa zakres tonalny? Z jakimi ustawieniami go stosujecie? Do jakich wartości ISO funkcja się sprawdza? Jak się to ma do stosowania lampy (przeczytany materiał zasiał pewien ferment w mojej głowie)?
Dzięki
Czy D-Lighting faktycznie zwiększa zakres tonalny? Z jakimi ustawieniami go stosujecie? Do jakich wartości ISO funkcja się sprawdza? Jak się to ma do stosowania lampy (przeczytany materiał zasiał pewien ferment w mojej głowie)?
Dzięki