PDA

Zobacz pełną wersję : Pytanie do mistrzów - JAK TO ZROBIĆ



NBA
20-10-2009, 15:37
Jak uzyskać w szopie takie barwy i plastykę...

http://www.flickr.com/photos/tang-photo/3991701743/sizes/o/in/pool-97778900@N00/

Dodam, że to jest chyba analogowe.


https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://www.flickr.com/photos/tang-photo/3991701743/sizes/o/in/pool-97778900@N00/)

Z góry dzięki za pomoc.

malibu
20-10-2009, 15:48
czy napewno dałeś linka do własciwej fotografii ?

marbed
20-10-2009, 20:49
Za Jarkiem żeś sobie chłopie fotkę wybrał za wzór stylu plastyki a zwłaszcza porządku w kadrze :D

sea21
20-10-2009, 21:16
Podejrzewam że mapa gradiendu z odpowiednim zabarwieniem.

ryszkut
20-10-2009, 21:49
czy ja dobrze kminię że chodzi ci o barwy w czarno białym zdjęciu i plastykę zrobioną nie przez canona :P

malibu
20-10-2009, 22:03
ale jaką plastykę ? a takie bw to chyba nawet z infranview wyjdzie - chyba się starzeje
a zafarb można zrobić na miliony sposobów np
1 robimy bw
2 nowa warstwa dopasowania / barwa nasycenie
zaznaczamy opcje koloryzuj , bawimy się suwakami
3 nadajamy warstwie odpowiednią przezroczystość / można też zmienić tryb mieszania
4 splaszczamy i gotowe

Nemeth
20-10-2009, 22:14
Ja tam za mistrza się nie uważam... pewnie dlatego nie lubię szaro-szarych, płaskich zdjęć "bw".

elanek
20-10-2009, 22:40
Ja tam za mistrza się nie uważam... pewnie dlatego nie lubię szaro-szarych, płaskich zdjęć "bw".

j.w.

Tomek Konopka
22-10-2009, 02:07
no zdjęcie zarąbiste:mrgreen: normalnie wymiata :mrgreen:
a tak na serio to pewnie NBA żle nam podlinkował foto tak myśle ?

Niedzwiedz
22-10-2009, 02:09
kolego analog i odpowiednie swiatlo ;)

NBA
22-10-2009, 13:28
kolego analog i odpowiednie swiatlo ;)

Brawo. To podobno surowiec z FM2:) Dzięki wszystkim:P

arturjb
24-10-2009, 14:51
A co za roznica jaka puszka przy analogu. Zapytaj jaki film i jak wołoany?