Zobacz pełną wersję : Pytanie do mistrzów - JAK TO ZROBIĆ
Jak uzyskać w szopie takie barwy i plastykę...
http://www.flickr.com/photos/tang-photo/3991701743/sizes/o/in/pool-97778900@N00/
Dodam, że to jest chyba analogowe.
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://www.flickr.com/photos/tang-photo/3991701743/sizes/o/in/pool-97778900@N00/)
Z góry dzięki za pomoc.
czy napewno dałeś linka do własciwej fotografii ?
Za Jarkiem żeś sobie chłopie fotkę wybrał za wzór stylu plastyki a zwłaszcza porządku w kadrze :D
Podejrzewam że mapa gradiendu z odpowiednim zabarwieniem.
czy ja dobrze kminię że chodzi ci o barwy w czarno białym zdjęciu i plastykę zrobioną nie przez canona :P
ale jaką plastykę ? a takie bw to chyba nawet z infranview wyjdzie - chyba się starzeje
a zafarb można zrobić na miliony sposobów np
1 robimy bw
2 nowa warstwa dopasowania / barwa nasycenie
zaznaczamy opcje koloryzuj , bawimy się suwakami
3 nadajamy warstwie odpowiednią przezroczystość / można też zmienić tryb mieszania
4 splaszczamy i gotowe
Ja tam za mistrza się nie uważam... pewnie dlatego nie lubię szaro-szarych, płaskich zdjęć "bw".
Ja tam za mistrza się nie uważam... pewnie dlatego nie lubię szaro-szarych, płaskich zdjęć "bw".
j.w.
Tomek Konopka
22-10-2009, 02:07
no zdjęcie zarąbiste:mrgreen: normalnie wymiata :mrgreen:
a tak na serio to pewnie NBA żle nam podlinkował foto tak myśle ?
Niedzwiedz
22-10-2009, 02:09
kolego analog i odpowiednie swiatlo ;)
kolego analog i odpowiednie swiatlo ;)
Brawo. To podobno surowiec z FM2:) Dzięki wszystkim:P
A co za roznica jaka puszka przy analogu. Zapytaj jaki film i jak wołoany?
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.