Zobacz pełną wersję : Czy wyjdzie mi coś po wywołaniu 1600x1071?
rafal0325
20-10-2009, 11:43
Mam parę zdjęć tez rozdzielczości czy będą one jakoś wyglądać bo wywołaniu w formacie 10x15?
Chodzi mi oto czy bardzo stracę na jakości,wiadomo ze 1600x1071 to nie to samo co np.3000x2000
sokrates
20-10-2009, 11:47
Pisz po polsku bo niijak Cię zrozumieć???
Paweł Kania
20-10-2009, 12:13
Przy 10x15 nie zauwazysz żadnej różnicy.
1205x1795px (przy 300dpi) am 10x15
Mam parę zdjęć tez rozdzielczości czy będą one jakoś wyglądać bo wywołaniu w formacie 10x15?
Chodzi mi oto czy bardzo stracę na jakości,wiadomo ze 1600x1071 to nie to samo co np.3000x2000
Jeśli wykonanie odbitek zlecisz w dobrym laboratorium, to zdjęcia w tym formacie będą przyzwoitej jakości.
dominikpl72
20-10-2009, 16:56
Tutaj znajdziesz plik (Excel spakowany WinZip-em), który pomoże Ci wyliczyć wielkość odbitki, jaką możesz uzyskać ze swojego aparatu. Możesz w nim zmieniać rozmiar matrycy oraz rozdzielczość wydruku i sprawdzić jaką w efekcie da to odbitkę:
http://www.dominik.4me.pl/foto_cyfra.zip
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.