PDA

Zobacz pełną wersję : D90 i funkcja filtru negatywowego



excentryk
16-10-2009, 10:11
Witam,

chciałem zająć się fotografią "artystyczną" i chciałbym do tego celu wykorzystać odwrócenie kolorów. Jednak opcje mojego D90 nie mają możliwości zastosowania tego filtra w samym body - rozumiem że jedyna możliwość zrobienia negatywu to obróbka programowa już na kompie?

Dziwne że w funkcjach D90 brakuje negatywu, bo nawet moja komórka ma taką możliwość. Może jednak coś przeoczyłem, albo jest możliwość aktualizacji softu?

Pozdrawiam

Yoora
16-10-2009, 10:16
.............

Dziwne że w funkcjach D90 brakuje negatywu, bo nawet moja komórka ma taką możliwość. Może jednak coś przeoczyłem, albo jest możliwość aktualizacji softu?

Pozdrawiam


Skoro ma komórka.... to po co kupiłeś D90?

Żartowałem :mrgreen:

Nie znam D 90 to nie pomogę - a pohamować się nie mogłem :)

Rafal1977
17-10-2009, 12:38
Z tego co wiem, D90 nie ma takiej opcji. Proszę mnie poprawić, jeśli się mylę.

excentryk
18-10-2009, 21:41
a inne nikony mają taką funkcję?

Greg77
19-10-2009, 13:21
Wiesz co nie pomoge tobie bo nie robie zdjec bez obrobki....:D
Dziene pytanie....uzywasz tego softu z puchy???
Edycja pozostaje drogi panie!

mpwt
19-10-2009, 13:27
Dziwne że w funkcjach D90 brakuje negatywu, bo nawet moja komórka ma taką możliwość.

Zrób komórką zdjęcie zdjęcia, które wyświetla się na wyświetlaczu i odwróć w niej kolory. :D


Wiesz co nie pomoge tobie bo nie robie zdjec bez obrobki....:D

Tak się nie da :D Pokaż mi zdjęcie bez obróbki :p

stock
19-10-2009, 13:37
kurde - okazuje się ze wystarczy odwrócić kolory i juz mamy artyzm. A człowiek pół zycia kombinuje i szuka, szuka. A sposób na bycie artysta okazał sie tak banalnie prosty :D :D :D :D

mpwt
19-10-2009, 13:58
Oka. Nie da się i jeśli dobrze się orientuję żadne z nikonowych dSLR nie ma takiej opcji. Być może w wyższych modelach za pomocą krzywych to uzyskać. Tak więc proponuję zamknąć :)