explorex666
15-10-2006, 17:54
Pewien sprzedawca wysłał mi przed chwilą foty z zestawu D50+Tamrona 17-50. Wydaje mi się że na tej karcie focusowej, ostrość ustawia się po prawej stronie lepiej niz po lewej. Czy to wadliwy egzeplarz? Poniżej umieszczam 4 linki do zdjęć...z uwagi że są one duże nie wstawiam ich na forum.Bardzo prosze o ocenę i radę.
http://link.imgshare.us/0ejOaw
http://link.imgshare.us/0ejvLx
http://link.imgshare.us/0ejxZq
http://link.imgshare.us/0ej1s9
http://link.imgshare.us/0ejOaw
http://link.imgshare.us/0ejvLx
http://link.imgshare.us/0ejxZq
http://link.imgshare.us/0ej1s9