PDA

Zobacz pełną wersję : Proszę o ocenę zdjęć testowych D50+T 17-50.



explorex666
15-10-2006, 17:54
Pewien sprzedawca wysłał mi przed chwilą foty z zestawu D50+Tamrona 17-50. Wydaje mi się że na tej karcie focusowej, ostrość ustawia się po prawej stronie lepiej niz po lewej. Czy to wadliwy egzeplarz? Poniżej umieszczam 4 linki do zdjęć...z uwagi że są one duże nie wstawiam ich na forum.Bardzo prosze o ocenę i radę.
http://link.imgshare.us/0ejOaw
http://link.imgshare.us/0ejvLx
http://link.imgshare.us/0ejxZq
http://link.imgshare.us/0ej1s9

life
15-10-2006, 18:37
wynika to z tego ze kartka nie byla ustawiona rowno w lini obiektywy tylko pod katem wiec odleglosc miedzy krawedziemi kartki jest rozna :)

explorex666
15-10-2006, 18:42
Czyli wszystko gra?:D