PDA

Zobacz pełną wersję : CANON 500D czy NIKON D5000?



adrian3202
14-10-2009, 22:40
Witam jak w temacie w co waszym zdaniem najlepiej zainwestowac cena jest podobna ale na co postawić?

Mavierk
14-10-2009, 22:41
a jakie szkła chcesz kupić? Jeśli ograniczasz się do stabilizowanego 18-55 to.. bez różnicy :)

biegly
14-10-2009, 22:47
D5000 ma matryce z d300 i chyba cos tam jeszce , co do Canona :(

ragnar
16-10-2009, 21:52
D5000 ma matryce z d300...

Teoretycznie tak.... napiszę tak....obojętnie, dlaczego? Dlatego, że jakbyś naprawdę chciał wejść w ciut bardziej zaawansowaną fotografię nie zadawałbyś takich dziwnych pytań, gdzie w dobie dzisiejszego internetu, testów w sieci jest mnóstwo, ja bym wolał...D90.. z tych dwóch? Canona, bo pracuję w większości na stałkach, których D5000 w AF nie pociągnie.

adrian3202
20-10-2009, 09:10
z góry dzięki chyba zdecyduje sie na nikona D5000 jakos przemawia do mnie marka w obecnej chwili mam okazje pobawic sie D3000 brata. Wiem ze D5000 nie jest jakąś odskocznią od D3000 ale jak na początek spróbuje za niewielkie pieniądze :-) http://cgi.ebay.ie/NEW-NIKON-D5000-D-SLR-12-3MP-CAMERA-3-LENS-8GB-KIT_W0QQitemZ120481590936QQcmdZViewItemQQptZUK_Cam erasPhoto_DigitalCameras_DigitalCameras_JN?hash=it em1c0d432e98#ht_13597wt_976