stachmuszel
12-10-2009, 16:56
Witam!
Wiem, że to o co chcę zapytać było poruszane tu na forum, ale za diabła nie mogę tego znaleźć.
D200+SB-600, naciskam przycisk podglądu głębi ostrości i moja SB-600 mało się nie zapali:-). Jakiś strobing czy coś takiego. Przez kilka sekund lampa błyska nonstop.
Przyznam się, że mocno się przestraszyłem:-)
Powiedzcie mi, co to jest i do czego to służy?
Dziękuję i pozdrawiam!
Wiem, że to o co chcę zapytać było poruszane tu na forum, ale za diabła nie mogę tego znaleźć.
D200+SB-600, naciskam przycisk podglądu głębi ostrości i moja SB-600 mało się nie zapali:-). Jakiś strobing czy coś takiego. Przez kilka sekund lampa błyska nonstop.
Przyznam się, że mocno się przestraszyłem:-)
Powiedzcie mi, co to jest i do czego to służy?
Dziękuję i pozdrawiam!