fobi
11-10-2009, 07:47
Witam, az mi glupio napisac tego posta bo chyba sie kwalifikuje do kafegorii "czytaj instrukcje"... Ale ze jestem na wyjazdzie i nie mam dostepu do instrukcji to musze poprosic o pomoc na forum.
Jest tak : na gornym wyswietlaczu pojawaja sie symbole takie jak przy wcisnieciu guzika korekty ekspozycji przy blyskaniu (?)(guzik ponizej podnoszenia lampy) i nic wiecej, nie mozna wyswietlic menu ani zdjec na glownym wyswietlaczu, natomiast zdjecie da sie zrobic. Nie potrafie przywrocic aparatu do pelnej funkcjonalnosci, wylaczenie I wlaczenie nie pomaga.
Mam problem sprzetowy czy po prostu cos przeoczylem ?
Jest tak : na gornym wyswietlaczu pojawaja sie symbole takie jak przy wcisnieciu guzika korekty ekspozycji przy blyskaniu (?)(guzik ponizej podnoszenia lampy) i nic wiecej, nie mozna wyswietlic menu ani zdjec na glownym wyswietlaczu, natomiast zdjecie da sie zrobic. Nie potrafie przywrocic aparatu do pelnej funkcjonalnosci, wylaczenie I wlaczenie nie pomaga.
Mam problem sprzetowy czy po prostu cos przeoczylem ?