JacekSz
14-10-2006, 23:57
Witam!!
Po pierwsze chciałbym wszyskich pozdrowić, gdyż jestem nowy na forum ale przyglądam mu się już od jakiegoś czasu.
Zajmuję się fotografią czyto hobbystycznie. Chciałbym kupić statyw i stąd moje pytanie. Dodam, że statyw potrzebny jest mi do d200 + 18-200VR + 70-200VR. Co do rodzaju fotek to cos bardziej uniwersalnego to różnego typu zdjęć, chciałbym mieć jeden ale porządny i żeby starczył na długo. Co do ceny nie mam limitu bo wiem ile za to trzeba zapłacic, ale też bez przesady chciałbym się zmiścic w jakiejs rozsądnej kwocie ( 1500pln nie jestem pewien). Głownie chodzi mi o rade co wybrać żebt było dobrze:)
Pozdrawiam wszyskich serdecznie
Po pierwsze chciałbym wszyskich pozdrowić, gdyż jestem nowy na forum ale przyglądam mu się już od jakiegoś czasu.
Zajmuję się fotografią czyto hobbystycznie. Chciałbym kupić statyw i stąd moje pytanie. Dodam, że statyw potrzebny jest mi do d200 + 18-200VR + 70-200VR. Co do rodzaju fotek to cos bardziej uniwersalnego to różnego typu zdjęć, chciałbym mieć jeden ale porządny i żeby starczył na długo. Co do ceny nie mam limitu bo wiem ile za to trzeba zapłacic, ale też bez przesady chciałbym się zmiścic w jakiejs rozsądnej kwocie ( 1500pln nie jestem pewien). Głownie chodzi mi o rade co wybrać żebt było dobrze:)
Pozdrawiam wszyskich serdecznie