Nikoniarze.pl
>
Sprzęt i akcesoria
>
Nikon - D100-D850, Df
> Niby żart ale ?
PDA
Zobacz pełną wersję :
Niby żart ale ?
plusfoto
08-10-2009, 13:00
Jak w temacie
http://www.photographybay.com/2008/07/23/nikon-d800/
yOyO-
08-10-2009, 15:27
bzdura... zobacz na grip
Niby jest ale go nie ma ;)
MARTINK
08-10-2009, 15:30
Wizjerek jakis dziwny... jak na fx
mpwt
08-10-2009, 15:30
Milion razy było i stare jak świat...
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.