PDA

Zobacz pełną wersję : Niby żart ale ?



plusfoto
08-10-2009, 13:00
Jak w temacie

http://www.photographybay.com/2008/07/23/nikon-d800/

yOyO-
08-10-2009, 15:27
bzdura... zobacz na grip

Niby jest ale go nie ma ;)

MARTINK
08-10-2009, 15:30
Wizjerek jakis dziwny... jak na fx

mpwt
08-10-2009, 15:30
Milion razy było i stare jak świat...