PDA

Zobacz pełną wersję : Animacje piaskiem...



adolfik9501
08-10-2009, 12:23
Znalazłem takie coś:

sand-animations-with-kseniya-simonova/ (http://artisticthings.com/sand-animations-with-kseniya-simonova/).

Jestem pod wielkim wrażeniem.

Miłego oglądania.

shaolin
08-10-2009, 12:44
Znamy ja bo byla juz tu na forum (w sensie linki do niej, nie ona sama :D) ;)

adolfik9501
08-10-2009, 12:46
A to sorki. Wczoraj jakoś mi w ręce wpadła (w sensie linki do niej, nie ona sama) ;)

sheva
08-10-2009, 12:49
Widziałem jeszcze lepszego Azjate :) podobno w mam talent następnym szykuje się taki występ!

adolfik9501
08-10-2009, 12:57
Dawaj linka jak masz.

EDIT: w naszym MT ?

sheva
08-10-2009, 13:05
Tak w naszym. Nie mam niestety bardzo dawno to oglądałem.

swider
08-10-2009, 14:13
Ogladnijcie sobie prace Scott'a Wade'a - klik (http://www.youtube.com/watch?v=i1wfWPtjxMA). Oryginalny pomysl na sztuke malarstwa :)

MARTINK
08-10-2009, 20:35
Bylo - zgadza sie ale fajne jesti zawsze milo popatrzec.

Koncowka pierwszego filmu jest kapitalna.

duszek1
16-08-2010, 14:36
Kolejnymaksymalnie zakręcony pozytywnie facet . Mistrzostwo !

gadas
16-08-2010, 20:45
Mistrzostwo świata :)

Marian K
16-08-2010, 21:57
Znamy ja bo byla juz tu na forum (w sensie linki do niej, nie ona sama :D) ;)

Kolego ,Ty też byłeś,:) co nie znaczy że nie cieszymy się że znowu jesteś (w sensie że coś ciekawego skrobniesz).
Pozdrawiam

swider
16-08-2010, 23:01
Kolego ,Ty też byłeś,:) co nie znaczy że nie cieszymy się że znowu jesteś (w sensie że coś ciekawego skrobniesz).
Pozdrawiam
Nie ma to jak odpowiedzieć komuś na post, po nieomal roku :D

Marian K
16-08-2010, 23:23
Nie ma to jak odpowiedzieć komuś na post, po nieomal roku :D

Tak to jest jak się nie patrzy na datę.Inna sprawa to myślałem co robi Shaolin,no i tak wyszło.Grat.czujności.