PDA

Zobacz pełną wersję : Yashica EZ F521



jazco
07-10-2009, 10:32
TOP Digital Holga? (http://theonlinephotographer.typepad.com/the_online_photographer/2009/10/retro-digicamdigital-holga.html)

Niezły fun :>

5 Mp CMOS i obiektyw eq. 42mm f/3
Szkoda, że nie robi RAW :P

hedgehog
07-10-2009, 11:15
Wypas, fajna zabawka :)

montini
07-10-2009, 12:04
EZ F521 - trochę mało sexi nazwa...