Zobacz pełną wersję : Leica X1 - "małpa" za $2,000
danz1ger
06-10-2009, 17:18
http://www.dpreview.com/previews/LeicaX1/
koniecpolska
07-10-2009, 10:15
Pomijając inne aspekty, X1 jest aparatem który będzie zdecydowanie najmniej tracił po zakupie na swojej wartości.
mishieck
07-10-2009, 10:27
Poczekajcie trochę z wydawaniem kasy na Leicę. Podobno X1 produkuje Nikon i niedługo ma wypuścić własną wersję...
http://nikonrumors.com/2009/10/06/it-seems-that-nikon-will-announce-a-x1-clone.aspx
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.