PDA

Zobacz pełną wersję : CF - usterka - pytanie



eldritch
05-10-2009, 20:34
Mam takie pytanie,
Czy komuś z Was zdarzyło się, że karta CF się "rozdwoiła" - tzn. ten element z gniazdem wysunął się z plastikowej obudowy?
Od jakiegoś czas mój Sandisk (z dużą dozą prawd. oryginalny - kupiony od of. dystryb.) - się lekko rozjeżdża - całe gniazdo wychodzi na mm z obudowy i całe się rusza - jest to mocno wyczuwalne - obawiam się, że któregoś pięknego dnia wyciągając kartę z gniazda aparatu wyciągnę samą obudowę...

Ma ktoś doświadczenia z tym związane?

shados
05-10-2009, 21:22
Swoje CFy mam już lata i nigdy nic podobnego mi się nie zdarzyło. Nie da się tego jakoś skleić? Kropelkę kleju gdzieś kapnąć by trzymało się gniazdo obudowy?

frogpl
29-10-2009, 12:03
W moich Sandiskach nigdy się to nie zdarzyło . Jak są na gwarancji to reklamuj .

eldritch
07-11-2009, 14:52
taa a znasz procedurę reklamacji gwarancyjnej... to jest pic na wodę a nie gwarancja.