Zobacz pełną wersję : Autobraketing ustawienia
witam, czy może mi ktos w kilku krokach napisac jak ustawić automatyczny braketing w puszce d300 tak żeby mi naswietlał +2 0 -2, czytam ta instrukcje i nic z niej nie wiem , a chciałbym miec to ustawione na stałe , dzięki
ustawione na stałe
Po co?
chodzi mi o zdjęcia bez statywu z ręki , nie zawsze człek nosi statyw i chciałby to sobie potem machnąc w HDR
Bez statywu i HDR? Jeszcze szukając naturalnych statywów, podpór itp., ale z ręki to się chyba nie uda. Żeby mieć w D300 -2, 0, +2 to trzeba zrobić 5 fotek: -2, -1, 0, +1, +2. Taki już urok tego aparatu, że skok jest co 1 EV.
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.