Vargas
28-09-2009, 22:16
Witam.
mam napewno proste pytanko a mianowicie w jaki sposób można zrobić fotkę aby pierwszy plan jak i drugi byłu tak samo wyraziste? przeważnie mam że pierwszy plan jest ostry a dalej zamazany lub na odwrót.
Jest jakiś wogóle sposób aby cały plan był ostry?
mam napewno proste pytanko a mianowicie w jaki sposób można zrobić fotkę aby pierwszy plan jak i drugi byłu tak samo wyraziste? przeważnie mam że pierwszy plan jest ostry a dalej zamazany lub na odwrót.
Jest jakiś wogóle sposób aby cały plan był ostry?