Zobacz pełną wersję : Pokrowiec przeciwdeszczowy
Używa ktoś czegoś takiego? Zbliża się jesień i deszczowe dni. Znalazłem na allegro coś takiego http://www.allegro.pl/item751886375_pokrowiec_cielpny_przeciwdeszczowy_n a_aparat_tele.html ,używał ktoś takiego czegoś ? albo jakieś alternatywy. Wcześniej na meczach używałem rękawa z płaszcza przeciwdeszczowego ale kupiłem teraz sigmę 70-200 i szkoda było by zalać :)
krzysztof jot
26-09-2009, 21:48
wiesz, można i kawałkiem foli okręcić a nawet i nie - bo zawodowe body plus szkło pro - da rade nawet w wielkim deszczu ( pisałem o TdPologne w Krynicy gdzie nie padało lecz woda lała się z nieba) ale czasem stosuje pokrowiec specjalny firmy Kata. jest ok ale nie zawsze go mam pod ręką :) zobacz: http://www.foto7.com.pl/ potem marka > Kata a potem > Camera Rain Covers. Polecam. Zawodowy produkt na wiele lat - różne opcje na krótkie i długie szkła.
PS. ja mam E-702
http://forum.nikon.org.pl/showthread.php?t=112114
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.