Marcin Jakubowski
24-09-2009, 16:13
Jako, że od dawna nosiłem się z zamiarem zakupu "bambusa", wprowadzenie nowych modeli przyczyniło się*do tego, że jutro bamboo fun small będzie u mnie :)
zakup trochę w ciemno ale z wacomem chyba nie ryzykuję za wiele. Jak zwykle problemem był*rozmiar ;)
Po analizie wielu wątków poruszanych w kwestii tabletów zdecydowałem się*jednak na mniejszą wersję.
Trochę szkoda, że nie ma w pudełku adobe elements 8 a tylko 7 ale co tam....
pozdrawiam
zakup trochę w ciemno ale z wacomem chyba nie ryzykuję za wiele. Jak zwykle problemem był*rozmiar ;)
Po analizie wielu wątków poruszanych w kwestii tabletów zdecydowałem się*jednak na mniejszą wersję.
Trochę szkoda, że nie ma w pudełku adobe elements 8 a tylko 7 ale co tam....
pozdrawiam