PDA

Zobacz pełną wersję : kolor BMW ;)



robin102
24-09-2009, 13:42
Walczę ze swoim B&W, tzn kombinuję coś po swojemu, niby do czegoś tam dochodzę, ale prośbę mam do kolegów z wnikliwym okiem i dobrymi monitorami.
Czy te zdjęcie poniżej nie wali w magnetę lub inny trudno znośny odcień ? Chyba na czarnym tle forum lepiej patrzeć.
Z góry dziękuję.


https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://i62.photobucket.com/albums/h108/robin102/DSC_9933.jpg)

stock
24-09-2009, 14:02
a czemu miałoby walić w magentę. Jak dobrze zrobiłes BW to nie będzie w nic walić. Jak dla mnie konwersja jest dobra. Może fitr czerwonyu ciut mocniej i zielonym lekko te krzaczory zróznicowac... ? Ale to już detale :)

Czornyj
24-09-2009, 14:05
Zdjęcie jest neutralne, więc kłania się lepszy monitorek ;)

Konwersja fajna - jest kontrast, nie jest mdło ani płasko.

morzon
24-09-2009, 14:17
Też nic dziwnego nie widzę... a konwersja bdb.

superkomornik
24-09-2009, 14:25
Sprawdz czy nie nawala Ci kabel od monitora :)

robin102
24-09-2009, 18:43
Zdjęcie jest neutralne, więc kłania się lepszy monitorek ;)
Wyobraź sobie Marcinie, że ostatnio pracuję na bardzo profesjonalnym monitorze kalibrowanym domowej konstrukcji kalibratorem model 4x4% . Monitor z 799 zł :mrgreen: na matrycy MVA marki nie napiszę bo wstyd :oops:
Tak wiem, że trzeba jakiś lepszy zakupic.
Na swoim super biper profi mam B&W jakie lubię tylko utwierdzić się chciałem, że wszystko w miarę dobrze wygada.
Dzięki Panowie za zainteresowanie i opinię.