PDA

Zobacz pełną wersję : Hej witam wszystkich prosze pomozcie mi w obrobce zdjecia PRoSZE



Pati44
24-09-2009, 11:23
Prosze was pomozcie mi w obrobce zdjecia mojego chlopaka podam moje gg 5538100 napiszcie jak najszybciej wysle wam zdjecie ktore bym chciala miec slicznie obrobione bo ja sie kiedys bawilam z tym ale nie umiem za bardzo :( ... prosze napiszcie jestem ciagle na gg czekam napiszcie mi na gg prosze to jest dla mnie bardzo wazne :(

bahuone
24-09-2009, 11:34
Pati www.iv.pl wrzuc tam swoje zdjecie, poniewaz malo kto napisze do ciebie na gg. Dostaniesz pewnie duzo propozycji i bedziesz mogla sobie wybrac ktore ci sie najbardziej podoba.

darko
24-09-2009, 11:48
Zapodaj zdjęcie gdzieś na serwer a tu wklej link na pewno ktoś pomoże