Zobacz pełną wersję : Hej witam wszystkich prosze pomozcie mi w obrobce zdjecia PRoSZE
Prosze was pomozcie mi w obrobce zdjecia mojego chlopaka podam moje gg 5538100 napiszcie jak najszybciej wysle wam zdjecie ktore bym chciala miec slicznie obrobione bo ja sie kiedys bawilam z tym ale nie umiem za bardzo :( ... prosze napiszcie jestem ciagle na gg czekam napiszcie mi na gg prosze to jest dla mnie bardzo wazne :(
Pati www.iv.pl wrzuc tam swoje zdjecie, poniewaz malo kto napisze do ciebie na gg. Dostaniesz pewnie duzo propozycji i bedziesz mogla sobie wybrac ktore ci sie najbardziej podoba.
Zapodaj zdjęcie gdzieś na serwer a tu wklej link na pewno ktoś pomoże
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.