Angadil
18-09-2009, 21:31
Wszyscy chyba znaja moją burzliwą przygodę z zachodami - jestem uparty i próbuję dalej. Tym razem robię zdjęcia "na dwa".
Czyli pomiar punkotwy/matrycowy z gleby i pstryk
Pomiar matrycowy/punktowy z zachodzącego słońca i znów cyk.
Później to kleję.
Obecnie wyszło coś takiego i znów mnie to nerwicuje ;).
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img230.imageshack.us/img230/5995/dsc1981z.jpg)
Może mi ktoś powiedzieć jak uzyskać dobre efekty fotografując zachody słońca ?
Jaki pomiar ?
Jaki czas ?
Statyw ? (tylko po co i kiedy ? )
I cała masa innych istotnych faktów...
Będę wdzięczny za rozjaśnienie umysłu, bożadna książka zabardzo tematu zachodów nie przerabia.... W sumie poza tym, że najlepiej brac pomiar z ziemi a dopiero pozniej pstrykać to max co udało mi się wyczytać...
Czyli pomiar punkotwy/matrycowy z gleby i pstryk
Pomiar matrycowy/punktowy z zachodzącego słońca i znów cyk.
Później to kleję.
Obecnie wyszło coś takiego i znów mnie to nerwicuje ;).
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img230.imageshack.us/img230/5995/dsc1981z.jpg)
Może mi ktoś powiedzieć jak uzyskać dobre efekty fotografując zachody słońca ?
Jaki pomiar ?
Jaki czas ?
Statyw ? (tylko po co i kiedy ? )
I cała masa innych istotnych faktów...
Będę wdzięczny za rozjaśnienie umysłu, bożadna książka zabardzo tematu zachodów nie przerabia.... W sumie poza tym, że najlepiej brac pomiar z ziemi a dopiero pozniej pstrykać to max co udało mi się wyczytać...