Zobacz pełną wersję : Fotografia ciąży - dobra lektura
magicduh
16-09-2009, 23:05
Czołem
Potrzebuje knigi dotyczącej fotografii ciąży w studio/plenerze, co i jak, na co zwracać uwagę, itp itd. W sumie nie wiem czy takie książki są, bo fotografia kobiet ciężarnych w studio może być aktem - a książek do aktów jest sporo. No ale może ktoś taką książkę napisał (dobrą książkę). Jak macie jakieś pozycje to proszę o cynk.
PS. nie wiem czy dobrze trafiłem z kategorią tematyczną do mojego posta.
a sądzisz, ze sa specjalne ksiązki do fotografii ciązy ? Tak samo jak nie ma książek do nauki potrretu piegowatych, wysokich, skośnookich czy puszystych - tak samo pewnie nie ma odnośnie ciązy. Poszukaj w akcie - tam moze być najwięcej... I na forum tez sporą ciężarówek było :D
a sądzisz, ze sa specjalne ksiązki do fotografii ciązy ? Tak samo jak nie ma książek do nauki potrretu piegowatych, wysokich, skośnookich czy puszystych - tak samo pewnie nie ma odnośnie ciązy. Poszukaj w akcie - tam moze być najwięcej... I na forum tez sporą ciężarówek było :D
Nie przesadzaj, ze nie ma zawsze mozna kupic cos takiego (http://www.amazon.co.uk/Art-Pregnancy-Photography-George/dp/1584282185/ref=sr_1_1?ie=UTF8&s=books&qid=1253166322&sr=8-1-spell):
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://ecx.images-amazon.com/images/I/51de7deisZL._SL500_AA240_.jpg)
magicduh
17-09-2009, 21:41
dzięki o coś takiego chodziło mi, mało jest tego typu książek, no ale wiedzą o akcie można sobie dopełnić.
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://merlin.pl/Swiatlo-i-oswietlenie-w-fotografii-cyfrowej_Michael-Freeman-Tomasz-Klimkiewicz,images_product,17,978-83-60006-87-0.jpg)
to też może pomóc- na pewno nie zaszkodzi :P
No to odswieze. Kupilem to co polecalem wyzej, przkartkowalem na szybko i spodobala mi sie.
No to odswieze. Kupilem to co polecalem wyzej, przkartkowalem na szybko i spodobala mi sie.
tez bym chciał !
Jak znajde troche czasu to moze zrobie skan. Chyba ze ktos chce z amazonu. Bede jechal najprawodobniej w pazdzierniku do Polski to 3-4szt moge zabrac.
Jak znajde troche czasu to moze zrobie skan. Chyba ze ktos chce z amazonu. Bede jechal najprawodobniej w pazdzierniku do Polski to 3-4szt moge zabrac.
wysłałem ci pw
Uprzedzajac kolejne PW ;)
£14.93 z przesylka na amazon.co.uk
W Polsce bede najprawdopodobniej za 2-3 tygodnie.
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.