Zobacz pełną wersję : jak podzielic zdjecie
Jakim programem i w jaki sposób można podzielić zdjęcie i zapisać fragmenty zdjęcia w .jpg Chodzi mi np. plakat podzielić na fragmenty kartek A4 i potem wydrukować i połączyć w calość
Corel Draw
Trochę na innej zasadzie ale wynik taki sam.
Otwierasz plik i w parametrach wydruku ustawiasz na ilu arkuszach ma drukować w pionie i w poziomie.
Jedyna różnica, że nie trzeba każdego kawałka zapisywać w osobnym jpg-u.
Corel Draw
Trochę na innej zasadzie ale wynik taki sam.
Otwierasz plik i w parametrach wydruku ustawiasz na ilu arkuszach ma drukować w pionie i w poziomie.
Jedyna różnica, że nie trzeba każdego kawałka zapisywać w osobnym jpg-u.
ale ja chcialbym miec to w .jpg
zapisane czyli jakis inny program do podzielenia zdjecia.
Plastiche
14-09-2009, 23:53
za pomocą Slice Tool (K) w Photoshopie:) potem należy zapisać za pomocą Save for Web & Devices (Alt+Shift+Ctrl+S)
Jest problem z zapisem bo jest straszna utrata jakosci zdjec a moze jakis program ktory automatycznie podzieli zdjecie na podany wymiar i zapisze do jpg albo do innego formatu????
Plastiche
15-09-2009, 14:55
ustaw Quality na 100 to jakości nie stracisz
a moze ktos zna darmowy program aby podzielic zdjecie i zapisac w .jpg
Posteriza http://www.download.net.pl/3425/Posteriza/
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.