PDA

Zobacz pełną wersję : SDhc Extreme III do d90 8GB



Pedro100
12-09-2009, 09:52
Warto wydać 150 zł na taką kartę Sandisca np zamiast zwykłej 8GB SDhc?

Fefka
12-09-2009, 12:23
Ja taką właśnie kupiłem ostatnio i jestem zadowolony.

woytec60
12-09-2009, 14:51
Warto, nawet warto kupić wersję 30Mb/s.
D90 potrafi to wykorzystać, sam miałem takie dwie.

Bo.
12-09-2009, 16:54
ja używam ultra II i nic mi nie brakuje. Poza tym gdy kupowałem, to 2 x 8 GB było tańsze od 16 GB

pritchard
13-09-2009, 12:13
Warto wydać 150 zł na taką kartę Sandisca np zamiast zwykłej 8GB SDhc?

Mam takową kartę i bardzo sobie ją chwalę. Uważam, że to jest dobry wybór do tego modelu aparatu.

dzej
15-09-2009, 11:18
zalezy jak robisz, seria raw+jpeg w fine ci blyskawicznie buffor zapcha na wolnej karcie, wiec 30mb/s jest optymalne, do serii tylko jpegowych wystarczy karta nawet 9mb/s, wiec extreme II wystarczy w zupelnosci.

thorcik
26-09-2009, 00:51
Warto, nawet warto kupić wersję 30Mb/s.
D90 potrafi to wykorzystać, sam miałem takie dwie.

Yyy z tego co pamiętam to Nikon na stronie twierdził, że zapis w D90 to jakieś niecałe 20Mb/s.

arseniq
26-09-2009, 09:35
miałem extreme III 4gb i była ok - teraz używam Ultra II 8Gb i też jest ok - jak robie serie to czasami zapycham bufor ale nie przeszkadza mi to w dalszym robieniu zdj poza tym nie robie tego aż tak często żeby potrzebować szybszej karty więc zależy czy komuś potrzebna taka prędkość - plus Extreme też jest taki że szybciej zgra sie zdj na kompa:P