prezes_m
11-09-2009, 22:51
Mam problem z robieniem zdjęć nocnych...
Zrobiłem przykładowo takie dwa: nie bardzo mi się podobają
Sprzet mam w stopce, ustawienia mialem: Oba zdjecia naswietlalem na statywie 30s, pierwsze f8 drugie f11, iso 100-200. Czy nie wydaja się za jasne te zdjecia?
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img7.imageshack.us/img7/4223/090911146b.jpg)
Jak pozbyc sie takich efektow swietlnych miedzy ograglym wiezowcem a deska? Jakas plama sie tez pojawila nad blokiem "deska"... skad/ czym spowodowana moze byc?
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img11.imageshack.us/img11/6223/090911149b.jpg)
Zrobiłem przykładowo takie dwa: nie bardzo mi się podobają
Sprzet mam w stopce, ustawienia mialem: Oba zdjecia naswietlalem na statywie 30s, pierwsze f8 drugie f11, iso 100-200. Czy nie wydaja się za jasne te zdjecia?
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img7.imageshack.us/img7/4223/090911146b.jpg)
Jak pozbyc sie takich efektow swietlnych miedzy ograglym wiezowcem a deska? Jakas plama sie tez pojawila nad blokiem "deska"... skad/ czym spowodowana moze byc?
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img11.imageshack.us/img11/6223/090911149b.jpg)