PDA

Zobacz pełną wersję : mora - jak z nia walczyc



ranbir kapoor
10-09-2009, 10:10
jak w tytule
macie jakies sprawdzone patenty, moze programy lub pluginy do CSa walczace z tym cholerstwem

ryszkut
12-09-2009, 14:17
co to "mora" ?
pytam bo nie wiem :p

Macro
12-09-2009, 15:42
Nie miałem póki co z tym problemów, ale wiem, ze w cnx jest opcja "color moire removal". Tylko nie wiem czy o taką moire ci chodzi.

Czornyj
12-09-2009, 15:46
jak w tytule
macie jakies sprawdzone patenty, moze programy lub pluginy do CSa walczace z tym cholerstwem

Jeśli wszystkie inne metody zawiodą, to należy użyć kropelki w Photoshopie (Blur tool)

bahuone
12-09-2009, 16:17
ale co to jest ta mora? wytlumaczy ktos

jarkko
12-09-2009, 16:32
Co to jest mora:

http://www.fotopolis.pl/index.php?n=1895

wasilewk
12-09-2009, 16:55
No właśnie. (http://www.iv.pl/images/yjklz4h3b85pidq4gv.jpg)