PDA

Zobacz pełną wersję : Podglad robionego zdjecia - d70s



scheloch
08-10-2006, 22:31
Pytanie pewnie prozaicznie proste niestety nie dla mnie (uzytkuje d70s od tygodnia) a mianowicie:
w kazdym kompakcie czy hybrydzie mozna w monitorku (nie mylic z wizjerem) obserwowac to co sie akurat chce zfocic. Nie mam jednak takiej mozliwosci w d70s (bynajmniej do dzis). Za kazdym razem kiedy ustawiam aparat na chodniku, drodze etc. musialbym stanac na glowie by przytkac oko do wizjera. Me pytanie: Czy naprawde nie ma takiej mozliwosci w lustrzankach by podglad aktualny byl mozliwy na monitorze tak jak to jest w 99,99% w przypadku kompaktowych aparacikow?

Dzieki.

pawl_s
08-10-2006, 22:32
Nie ma, chyba ze dokupisz specjalny monitorek ;) poszukaj na forum, gdzies o tym bylo.

zbyszekradwanski
08-10-2006, 22:33
hehe
ja właśnie dltego d70 kupiłem

krzysztof jot
09-10-2006, 00:07
No nie ma. Tak jest konstrukcja lustrzanki. Nie da rady. A wszystko przez to lustro właśnie.
Nalezało kupić hybrydę, jesli ta funkcja jest Ci niezbędna.

KECIF
09-10-2006, 08:25
Pytanie pewnie prozaicznie proste niestety nie dla mnie (uzytkuje d70s od tygodnia) a mianowicie:
w kazdym kompakcie czy hybrydzie mozna w monitorku (nie mylic z wizjerem) obserwowac to co sie akurat chce zfocic. Nie mam jednak takiej mozliwosci w d70s (bynajmniej do dzis). Za kazdym razem kiedy ustawiam aparat na chodniku, drodze etc. musialbym stanac na glowie by przytkac oko do wizjera. Me pytanie: Czy naprawde nie ma takiej mozliwosci w lustrzankach by podglad aktualny byl mozliwy na monitorze tak jak to jest w 99,99% w przypadku kompaktowych aparacikow?

Dzieki.


Soooorki ale zwijam się z bóóóóluuu,
Trzeba było trochę poczytać zanim kupiłeś lustrzankę.

Rajczakowski
09-10-2006, 08:44
już pomijając sam fakt braku elementarnej wiedzy o działaniu aparatu DSLR, to jeszcze lenistwo do tego dochodzi... wystarczy w allegro wpisać "D70s" i wywali ci całą liste akcesoriów do tego aparatu włącznie z wizjerem umozliwiającym kadrowanie patrząc od góry

swine
09-10-2006, 08:55
jesli dobrze pamietam to ktorys z olympusow w systemie 4/3 dysponuje podgladem na lcd z tym, ze obejmuje tylko ok 80% klatki i ma jeszcze pare innych ograniczen...
tak czy siak - optyczne gora!;)

pdzran
09-10-2006, 09:04
Mozesz dokupic specjalny monitorek :

http://www.pstryk.com.pl/szukaj.php?search=zigview