PDA

Zobacz pełną wersję : znacie jakąś dobrą torbe podpinaną do paska w spodniach?



trrr
08-09-2009, 16:40
znacie jakąś dobrą torbe podpinaną do paska w spodniach?
Ważn żeby pomieściła 2obiektywy średniej wielkości i miała jeszcze miejsce..

Erie
08-09-2009, 16:43
znacie jakąś dobrą torbe podpinaną do paska w spodniach?
Ważn żeby pomieściła 2obiektywy średniej wielkości i miała jeszcze miejsce..

dobre są torby biodrowe kata lub crumpler, ale niestety i jedno i drugie drogie

kichu
08-09-2009, 16:45
i jeszcze tu, torby na pasek z mozliwoscia rozszerzenia o dodatkowe akcesoria - caly system modulowy

http://www.thinktankphoto.com/categories/camera-beltpacks.aspx

tradycyjnie maja jedna wade :)

trrr
08-09-2009, 19:30
a nie spotkaliście sie z tańszymi wersjami bo właśnie o tym myślałem..?

koziołek_matołek
09-09-2009, 11:14
Z tego co wiem, to Delta robi torby na lustrzanki, ale nie wiem jakie to jest i czy warto w to 'inwestować'. Koszt 70 zł, więc kto wie.. Deltę znam i w sumie uważam, że to niezła firma, która oferuje tani, ale dosyć dobry sprzęt. Sprawdź może coś takiego http://www.foto-tip.pl/sklep/futeral_deluxe_1-p-396.html Ja używam plecaka głównie, więc ciężko mi cokolwiek nt. toreb mówić ;)

Garnett
16-09-2009, 10:05
Lovepro Inverse , ja sie przymierzam do 200 tylko musze ja pomacac najpierw i zobaczyc ile sprzetu tam wchodzi :)

Aras
16-09-2009, 18:37
Ważn żeby pomieściła 2obiektywy średniej wielkości i miała jeszcze miejsce..
Same obiektywy, bez body? To kup 2 futerały Lowepro SlipLock w odpowiednich rozmiarach.

Roba66
16-09-2009, 19:17
Mam Lowepro Inverse 100, mieści się w niej: D90 z 16-85, 35 mm (weszłoby coś trochę dłuższego) i 60 mm. Zapasowa bateria, 2-3 filtry, zapasowe karty pamięci, Lenspen. Do paska przypinam (w razie poptrzeby) SB-800 w firmowym futerale.