PDA

Zobacz pełną wersję : [ Architektura ] żelastwo troche inaczej...



Madziulek
08-10-2006, 17:09
1.




2.


3.

Fodo
08-10-2006, 17:19
fajne klimaty, lubię takie. Na 3 ostrość uciekła - zbyt długi czas z ręki....?

Madziulek
08-10-2006, 17:26
fajne klimaty, lubię takie. Na 3 ostrość uciekła - zbyt długi czas z ręki....?

Dokładnie 3 z ręki robiona na długim czasie

Hardy
08-10-2006, 18:23
SPOKO!!!! fajowe

michalv
08-10-2006, 19:26
Sorki, ale trochę się poczepiam... :)
Na jedynce niepotrzebna jest wg mnie jasna plama chodnika w prawej części kadru. Zrobiłbym to zdjęcie trochę pod innym kątem - tak, aby wypełnić cały kadr bramą.
Na dwójce nie widzę nic szczegolnego. Jeśli chciałaś pokazać rytm słupków z kulami to jest on za malo wyodrębniony z tła i brakuje pierwszej kuli, która powinna być wg mnie widoczna na zdjęciu.
Trójka poruszona. Poza tym dalbym kadr ciut niżej (mniej góry, więcej dołu).

Takie jest moje zdanie nt. tych zdjęć. Nie mniej obejrzałem z przyjemnością.

Madziulek
09-10-2006, 07:58
Sorki, ale trochę się poczepiam... :)
Na jedynce niepotrzebna jest wg mnie jasna plama chodnika w prawej części kadru. Zrobiłbym to zdjęcie trochę pod innym kątem - tak, aby wypełnić cały kadr bramą.
Na dwójce nie widzę nic szczegolnego. Jeśli chciałaś pokazać rytm słupków z kulami to jest on za malo wyodrębniony z tła i brakuje pierwszej kuli, która powinna być wg mnie widoczna na zdjęciu.
Trójka poruszona. Poza tym dalbym kadr ciut niżej (mniej góry, więcej dołu).

Takie jest moje zdanie nt. tych zdjęć. Nie mniej obejrzałem z przyjemnością.

A przyczepiaj się ale musze się troszke wybronic :)
Mniej więcej do podobnych wniosków doszłam po przyjsciu do domu i obejrzeniu zdjęc na komputerze..
Jednak co do 1 to teraz zrobiłabym to inaczej niz ty sugerujesz tzn.ujełabym też całe wejście razem z bramą.
Co do 2 miałam do wyboru albo ucięte słupki a na zdjęciu same kule lub ucięty słupek ale słupki z kulami ..zdjęcie robione pomiędzy ogrodzeniem..
co do 3 się zgodze :)
Pozdrawiam

Antoni Bednarczyk
09-10-2006, 11:40
Jedynka i dwójka, trójki bym nie wstawiał - brak spójności. Miło się oglądało :)

Pozdrawiam Antek

Madziulek
09-10-2006, 11:45
Miło się oglądało :)

Pozdrawiam Antek

To najważniejsze :)
Pozdrawiam