PDA

Zobacz pełną wersję : dziekuje..



sailor
08-10-2006, 14:53
calej ekipie za ogrom pracy wlozony w zrobienie zdjec. byliscie swietni.

holka
08-10-2006, 15:16
ja rowniez dziekuje: modelkom i modelowi, których "nigdy nie zapomne" :),
fotografom za focenie, gadanie, pomaganie w ustawianiu planu,
Lulu za nieoceniona pomoc przy stylizacji,
ekipie pomocniczo-transportowo-sprzetowej, bez ktorej nie dalibysmy sobie rady !!!,
vitterowi za uzyczenie lamp,
josko za agregat pradotworczy,
a przede wszystkim adminowi za: uzyczenie nam swojego pojazdu do zdjec, pomoc mentorska, anielska cierpliwosc ;) oraz za trzymanie tego wszystkiego w przyslowiowej koopie.


BTW. podczas sprzatania w studio namierzylam jakies ecru rekawiczki i brazowy damski golf
jak cos jeszcze znajde bede dopisywac.

YOZ zglosil mi dzis brak jednej sztuki z ciuchow - sailor - tu prosba do Ciebie - namierz dziewczyny, niech przejrza czy przypadkiem nie zaplatala sie w ich ubranka - nie wiadomo czego dokladnie brakuje, wiadomo ze jednej sztuki.


dla niewtajemniczonych i tych, ktorzy - przeczekalismy deszcz i pojechalismy jeszcze raz na plan zdjeciowy:)

sailor
08-10-2006, 16:49
których "nigdy nie zapomne" :),

LITOSCIIIIIIII:D



BTW. podczas sprzatania w studio namierzylam jakies ecru rekawiczki i brazowy damski golf
jak cos jeszcze znajde bede dopisywac.

YOZ zglosil mi dzis brak jednej sztuki z ciuchow - sailor - tu prosba do Ciebie - namierz dziewczyny, niech przejrza czy przypadkiem nie zaplatala sie w ich ubranka - nie wiadomo czego dokladnie brakuje, wiadomo ze jednej sztuki.



obdzwonie jeszcze dzis i poprosze o przeszukanie rzeczy


dla niewtajemniczonych i tych, ktorzy - przeczekalismy deszcz i pojechalismy jeszcze raz na plan zdjeciowy:)
taaaaa .. szkoda ze ktos nie sfotografowal tej wyjezdzajacej ekipy :D taki widok rzadko da sie zobaczyc..

Andy_O
08-10-2006, 19:44
przeczekalismy deszcz i pojechalismy jeszcze raz na plan zdjeciowy:)
jakie tam przeczekaliśmy? Wtedy właśnie powstawało moje (nasze) zdjęcie ;-)

Sailorze - jesteś wielki. Dawałeś nam "nadające właściwy kierunek kopniaczki" kiedy było trzeba :-)

Imago
08-10-2006, 20:15
a jak nie efekty przedpremierowe to chodziaż backstage..

glisek
08-10-2006, 20:41
i ja sie przylaczam do podziekowan.
Szkoda, ze nie moglem byc w sobote...

Lulu
09-10-2006, 09:51
to, co działo się w ciągu kilku ostatnich dni mozna opisać w skrócie tak:
www.nigdyciebieniezapomne.pl

Na "do widzenia" na pełnym hollu dworca Poznań Główny, tez to usłyszeliśmy :)
Na razie braków w ciuchach nie zauwazyłam, nadmiaru też, czego brakuje? Chyba, że chodzi o papierosową woń....
Czy ktoś wie, ile paczek papierosów poszło?
Pozdrawiam i czekam z niecierpliwością na efekty.
Lulu

sailor
09-10-2006, 10:15
Czy ktoś wie, ile paczek papierosów poszło?

podejrzewam ze spokojnie jakas firma tytoniowa mogla by nas objac patronatem :)

ReSeT_Pl
09-10-2006, 20:00
Ja chciałem podziękować za mile spędzony piątkowy dzień i za to, że mogłem Was poznać :).
Pozdrawiam.

holka
02-01-2007, 18:31
reszte wypowiedzi przenioslam do nowego, wydzielonego watku http://forum.nikon.org.pl/showthread.php?t=16191