PDA

Zobacz pełną wersję : Zmniejszenie zdjecia - prosba o pomoc !



McEarl
04-09-2009, 13:52
Witam!


Napadlo mnie aby TO (http://forum.nikon.org.pl/showthread.php?t=109280) zdjecie przerobic na nowego avatara.

W zaden jednak sposob nie moge dojsc do przepisowej "wagi piorkowej" :-) < 19.5 kB
przy rozmiarze 100x100 pix (probowalem nawet dla 75x75 pix).

Do zmniejszania probowalem NX2 oraz PS 7.0.


Jesli ktos z Was ma pomysl jak to zrobic to chetnie podrzuce .jpg'a na PW.



Pozdr
McE

woytec60
04-09-2009, 14:00
Ten obrazek?


https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img30.imageshack.us/i/kopiec.jpg/)

marszull
04-09-2009, 14:03
mam 4,5 kB podaj maila ;-)

McEarl
04-09-2009, 14:19
Nie bede pytal jak to zrobiliscie bo mi wstyd :-(.

Chyba watek mozna zamknac...

woytec60
04-09-2009, 14:32
Ja też mam 4,5KB ale po co zmniejszać jakość? :roll:

Zrobiłem to w PS4 opcja "Save to WEB" albo "zapisz dla internetu i urządzeń" ustawiając najlepszą jakość kompresji.
Zmniejszając jakośc można zejść znacznie niżej z wielkością pliku.

PS
Fajny awatar :)

McEarl
06-09-2009, 18:12
PS Fajny awatar :)


Dzieki!

W NX'e nie moglem tego zrobic.

PS4 - masz na mysli CS4 ?
Ja od nie dawna zapoznaje sie z PS 7 - jak na moje potrzeby poki co
wystarcza - i jakos nie moglem tam znalezc opcji o ktorych mowisz.

Dzieki raz jeszcze!


pozdr
McE