McEarl
04-09-2009, 13:52
Witam!
Napadlo mnie aby TO (http://forum.nikon.org.pl/showthread.php?t=109280) zdjecie przerobic na nowego avatara.
W zaden jednak sposob nie moge dojsc do przepisowej "wagi piorkowej" :-) < 19.5 kB
przy rozmiarze 100x100 pix (probowalem nawet dla 75x75 pix).
Do zmniejszania probowalem NX2 oraz PS 7.0.
Jesli ktos z Was ma pomysl jak to zrobic to chetnie podrzuce .jpg'a na PW.
Pozdr
McE
Napadlo mnie aby TO (http://forum.nikon.org.pl/showthread.php?t=109280) zdjecie przerobic na nowego avatara.
W zaden jednak sposob nie moge dojsc do przepisowej "wagi piorkowej" :-) < 19.5 kB
przy rozmiarze 100x100 pix (probowalem nawet dla 75x75 pix).
Do zmniejszania probowalem NX2 oraz PS 7.0.
Jesli ktos z Was ma pomysl jak to zrobic to chetnie podrzuce .jpg'a na PW.
Pozdr
McE