PDA

Zobacz pełną wersję : Warsztaty - Łódź, 18-20 marca - zapisy



admin
10-03-2005, 14:08
Jak wspominalem wczesniej, czas rozpoczac procedure zapisow na kolejne warsztaty SUN. Odbeda sie jak poprzednio w siedzibie, przy ul. Piotrkowskiej 101 w Lodzi, w dniach od 18 marca (piatek - proponuje godzine 15-16 aby wszyscy ktorzy maja ochote i moga zaczac juz od piatku, mogli dojechac) do 20 marca (niedziela). Poniewaz impreza jest scisle zwiazana z odbywajacymi sie w tym czasie targami Foto-Video, na biezaco bede uzupelnial tematy warsztatow. Na dzisiaj juz wiemy ze w rachube wchodza oczywiscie odwiedziny na w/w targach, portret, fotografia mody, fotografia sportowa i obrobka zdjec. Kolejne tematy beda przybywaly z kazda godzina :)

Prosze wszystkich zainteresowanych o dopisanie sie do listy chetnych abysmy mogli jak poprzednio skalkulowac koszty, oraz informacje hotelowa.

Zapraszam serdecznie do Lodzi!

MaciejKa
10-03-2005, 14:14
pierwszy!
mogę spać na podłodze jak poprzednio

goldie
10-03-2005, 14:52
to ja się zapisuję - spać mogę gdziekolwiek, czekam na więcej info - będę od piątku, ale wieczorem - tylko jak sobie transport zorganizuję :)

josoko
10-03-2005, 18:20
Też się dopisuję.

groseb
10-03-2005, 19:29
Kurcze a ja chyba nie za bardzo bo Foto-Technika wypożyczyła mnie na targi.
Brrr...Nie lubić tej firmy :evil:

admin
10-03-2005, 19:47
Seba, po targach wpadasz na warsztaty. Ot co!

groseb
10-03-2005, 20:03
Ok. :D Ale i tak nie lubie tej firmy :evil:

mziel
10-03-2005, 20:16
No to i ja rezerwuje co nieco miejsca na podlodze :mrgreen:

PrzeMoon
10-03-2005, 20:49
Niestety bardzo bym chcial ale nie dam rady i tym razem :( moze nastepnym. Zycze owocnej nauki i milej zabawy :)

Tomx
10-03-2005, 21:26
Witam

Myślę że nie zawiodę, ale chyba tylko weekend.

Tomx

Madzia
10-03-2005, 23:25
Ja na 80%. Też tylko weekend. Jeszcze potwierdzę.

tekus
11-03-2005, 00:39
Bede na 100 procentow.
Lokum... wlasne, w domciu. :wink:
Zapowiada sie ciekawy weekendzik.

mziel
11-03-2005, 01:17
A co jest na piątek przewidziane? Piotrze - umotywuj mnie żebym się z roboty zerwał i był już w piątek :mrgreen:

admin
11-03-2005, 14:31
Ustalilismy w wyniku ostrych negocjacji z sailorem :mrgreen: ze piatek bedzie dniem luzu warsztatowego. Nie moge zaplanowac niczego konkretnego w tym dniu, chocby dlatego ze bede przyjmowal gosci pewnie przez caly dzien. Jest to rowniez dzien targowy a ja nie moge go opuscic. Mimo wszystko bardzo bym chcial zeby kilka osob dojechalo juz na piatek. W koncu wieczor w waszym towarzystwie jest rownie inspirujacy jak dzien ;)

goldie
11-03-2005, 15:00
Piotrze - ja dotrę w piątek napewno - o której godzinie - się zobaczy, ale dam Ci znać napewno

Makowiec
11-03-2005, 15:29
Ja sie zapisuje na pewno na wszystkie dni - jestem z Lodzi.
Chetnie zainauguruje w ten sposob swoja obecnosc w SUN :)

Pawel

Marysia
11-03-2005, 19:04
Witam!
Jak pewnie da się zauważyć jestem nowa w towarzystwie:) i juz mam pytanie czy na warsztaty może przyjść ktoś kto jeszcze nie jest członkiem, ale pewnie wkrótce będzie, SUN??? I napiszcie mi coś wiecej o warsztatach? Jestem żywo zainteresowana i chcę się zgłość:) ale muszę wiedzieć coś konkretniejszego:)
Pozdrawiam:)
Marysia

admin
11-03-2005, 19:35
marysiu, Makowiec, milo Was widziec na forum. warsztaty beda drugatego typu impreza w lodzi. Pierwsza odbyla sie miesiac temu i mozecie o niej przeczytac w portalu ( www.nikon.org.pl ). Na kolejna zglosiliscie juz swoj akces co bardzo mnie cieszy. Krotko mowiac bawimy sie fotografia w swoim gronie. Kilka osob bedzie na warsztatachpo raz pierwszy, co za tym idzie stres dla nowych uzytkownikow bedzie mniejszy, szczegolnie ze jestescie mieszkancami Lodzi.

Krotko mowiac zapraszam w imieniu calego SUN! :)

Marysia
11-03-2005, 19:59
Super :) a więc na 90% będe, czekajcie na mnie już w piątek.
a w sobotę i niedzielę to o której zaczynamy???
Pozdrawiam:)

admin
11-03-2005, 20:31
Powoli, spokojnie. Napisze wkrotce ;)

Marysia
11-03-2005, 21:27
OK :wink:
Pozdrawiam:)

dRUId
11-03-2005, 22:44
Zgłaszam się. Niestety mogę być tylko w sobotę, bez kwaterunku (mieszkam za blisko, 50 km) , ale i tak się cieszę :)

Pawel Pawlak
12-03-2005, 10:27
Najlepszy Rocznik zgłasza gotowość ! :) W piątek pewnie dojadę tylko nie wiem o której ?

Tomx
12-03-2005, 10:56
Najlepszy Rocznik zgłasza gotowość

Nie zapomnij trzysetki :wink:

Tomx

krzysztof jot
12-03-2005, 13:02
Piotrze - zdaje sobie sprawe ze masz sporo na głowie, ale czy mozesz nawet najprostszy
schemat tych trzech dni - czas rezerwowac hotel i jakakolwiek agenda - przynajmniej od
której godz. do której danego dnia, a szczegóły mozna później.....

dido
12-03-2005, 20:46
Tym razem już musze być :-). Więc proszę zarezerwować miejsce dla mnie na podłodze. Mkycler, goldie możemy jechać razem, mam czterokołowy środek transportu, zmieści się 5 osób.

Bogdan
13-03-2005, 16:01
... w dniach od 18 marca ... do 20 marca (niedziela) ... w rachube wchodza ... fotografia sportowa ...

Witaj Piotrze

Potwierdzam przyjazd dwojga sportowcow [foto: temat, jak uzgadnialiśmy: - symulacja walki] w niedziele raczej w drugiej połowie dnia.
Narazie muszą odpocząć po turnieju Austrian Classic [Miedzynarodowe Mistrzostawa Austrii] w Worgl dopiero stamtąd wracają
Odwiedziłem tam wczoraj moich przyjaciół. Atmosfera fantastyczna, ale organizacja imprezy niezupełnie, impreza trwała od 10.00 do 00.30 :shock: , organizatorów zaskoczyła chyba ilość uczestników.

Ale były za to sukcesy, niektóre, to:


https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://kolesiowcy.najemnik.net/bzbz/dorota.jpg)
Dorota [z lewej] II miejsce w kategorii 55 kg; zaprzyjaźniona niemiecka ekipa [z prawej] III miejsce tej samej kategorii


https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://kolesiowcy.najemnik.net/bzbz/duzywojtek.jpg)
Duży Wojtek, srebro w kategorii 89 kg


https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://kolesiowcy.najemnik.net/bzbz/alpy.jpg)
A obok, w Alpach było jak zwykle: cicho, biało i wysoko ...

Szkoda tylko, że teraz we Wrocławiu zima, bo podobno za 8 dni wiosna :shock:

admin
13-03-2005, 16:21
Gratulacje dla sportowcow i uczestnikow, oraz naszego reportera :) Bedziemy mieli na warsztatach sztuke D2H wiec pofocimy sportowo jak sie patrzy. Bogdanie, druga czesc niedzieli nalezy do Was! Pozdrowionka po powrocie :)

Gdzie ta wiosna, w Hiszpanii? :mrgreen:

Bogdan
13-03-2005, 17:00
Gdzie ta wiosna, w Hiszpanii? :mrgreen:

kiedys byla w kalendarzu :cry:

dzieki, pzdr :D

Krakus
13-03-2005, 18:32
Jak mi złożą samochód (a właściwie silnik do kupy, to przyjadę x2 (piątek wieczorem, albo sobota po południu). Może nie doczytałęm, ale:
1) Macie jakiś hotel na oku z niezbyt drogimi noclegami?
2) Jaki koszt warsztatów?

krzysztof jot
13-03-2005, 19:02
co do hotelu - polecany był BOSS - ale jest troche dalej od centrum - za dwie osoby 120 zł.
Jak sam - to fajna oferta bo to 60 zł osoba. Ale jak dwoje ( dwóch) to mozna pomyslec nad
innymi opcjami - niewiele wiecej zaplacisz za SAVOY - 180 ze sniadaniami czy IBIS - 175 (bez sniadan).
Bo to akurat weekendowe ceny. A do SUN dojdziesz na piechote Piotrkowska... :)
A programu i kosztów to chyba jeszcze sam organizator nie zna :) ale jak pozna, to da znać. Tak sądze... :)

wasia
13-03-2005, 20:03
Tym razem będę , może już w piatek ... Nie moge sie doczekać...

tynia
13-03-2005, 20:23
I ja się zgłaszam.
I mam nadzieję zaciągnąć się wreszcie do SUN!! :lol:

hesja
13-03-2005, 22:54
i ja i ja!! spie z Goldim! hihi no chyba ze bedzie chcial podloge w SUN wybrac :mrgreen:

mziel
13-03-2005, 23:19
hesja, mięczak jesteś - podłoga jest cool! A Goldi już wie jakie masz wobec niego zamiary? Hehehehe

Dla tych co nie byli: cześć sypialna organizowana jest w części studyjnej po zwinięciu tła. Jeszcze kilka miejsc się znajdzie (pewnie na środku bo wszystkie wokół ścian są zajęte)! W części niestudyjnej miejsca są tańsze i ostatnio nie zostały wykupione ;-) Kanapa też jest ale znowu pewnie będzie zajęta przez Szymony :mrgreen:

Krakus
13-03-2005, 23:48
co do hotelu - polecany był BOSS - ale jest troche dalej od centrum - za dwie osoby 120 zł.
Jak sam - to fajna oferta bo to 60 zł osoba. Ale jak dwoje ( dwóch) to mozna pomyslec nad
innymi opcjami - niewiele wiecej zaplacisz za SAVOY - 180 ze sniadaniami czy IBIS - 175 (bez sniadan).
Bo to akurat weekendowe ceny. A do SUN dojdziesz na piechote Piotrkowska... :)
A programu i kosztów to chyba jeszcze sam organizator nie zna :) ale jak pozna, to da znać. Tak sądze... :)A co wybiera większość obecnych? Bo tak samemu w hotelu, to trochę łyso.

szymony
13-03-2005, 23:50
Kanapa też jest ale znowu pewnie będzie zajęta przez Szymony :mrgreen:

Bardzo chętnie bym z niej skorzytał, ale niestety mnie nie bedzie :(

mziel
13-03-2005, 23:54
szymony, nie ładnie... No szkoda, ale rozumiem - obowiązki, rodzina... Może następne :-)

edos
14-03-2005, 00:05
Też mam zamiar wybrać się na warsztaty, jednakże będzie to zależało głównie jak potoczą mi się sprawy zdrowotne. Także myślę jako stary łazior po górach, że podłoga jest okej, szczególnie w takim towarzystwie
pozdrawiam

Bogdan
14-03-2005, 03:00
druga czesc niedzieli ...

Dzieki, super, przyjedziemy raczej w dwoch kawalkach:
1] w niedziele na kilka godz przyturla sie mlodziez do focenia,
2] ja sam albo + [jutro wieczorem zaplanujemy] raczej w sobote,
bo chyba tradycyjnie wylądujemy na koniec dnia w foto-knajpie
pod nr 102, a tej frajdy raczej sobie nie odpuszcze.

Ale do konca [terminu pkt.2] sor, pewien nie jestem, tak, że
dzieki za rezerw. hotelu, coś sam w locie wymysle.

krzysztof jot
14-03-2005, 12:37
A co wybiera większość obecnych? Bo tak samemu w hotelu, to trochę łyso.

jak widzę, wiekszosc wybiera podłoge :) ale niestety, ja już nie te lata :)
i jak narazie mam rezerwację we... wszystkich wymienionych, i czekam na plan dnia
aczkolwiek prawdopodobnie bede tylko gościem na kilka godzin w piątek i sobotę.

nevton
14-03-2005, 15:46
ja tez sobota i niedziela i hotel

goldie
14-03-2005, 16:57
i ja i ja!! spie z Goldim! hihi no chyba ze bedzie chcial podloge w SUN wybrac :mrgreen:
no no dokładnie - w sobote spimy razem hehehehehe a w piątek na podłodze się przekimam :)

Krakus
14-03-2005, 22:39
i jak narazie mam rezerwację we... wszystkich wymienionychA możesz się podzielić namiarami na hotele?

admin
14-03-2005, 23:58
Jeden w ktorym zalatwilem juz drobna rezerwacje znajduje sie tutaj: www.hotel-boss.pl

Krakus
15-03-2005, 00:06
Piotrze, wynegocjowałeś dla nas jakąś zniżkę? Jeśli tak, to możesz dla mnie zarezerwować pokój dwuosobowy z soboty na niedzielę?

admin
15-03-2005, 00:09
Ceny sa tam na tyle przystepne ze da sie przezyc. Okolo 60 zlotych (chyba nawet 50) za pokoj z calkiem niezlym standartem, lub okolo 120 za dwuosobowy z lazienka i telewizorem z czasow obrad KC (Komitet Centralny - dla tych co sie za pozno urodzili). Jutro pozwole sobie zamowic dla Ciebie pokoik :)

Krakus
15-03-2005, 00:13
Piotrze, dzięki z całego serca.

admin
15-03-2005, 00:18
Cala przyjemnosc po mojej stronie.

Pawel Pawlak
15-03-2005, 00:38
Najlepszy Rocznik zgłasza gotowość

Nie zapomnij trzysetki :wink:

Tomx

Spoko, wezmę :) Może przywiozę jeszcze jedną fajną stałkę. Ale na razie nie bedę zapeszał ;)

krzysztof jot
15-03-2005, 01:49
A możesz się podzielić namiarami na hotele

pelno tego w necie, ale te są najblizej centrum (pomijam Granda :) - ibis - dodatkowo dobry
podziemny parking samym sercu Łodzi i nowy hotel, a weekendowe ceny jeszcze do przełkniecia
Łodz jakoś nie wzbudza mojego zaufania do pozostawienia primerki na pastwe dresów
i sparking strzezony i tak musialbym w centrum gdzies płacic... wiec wole spac w centrum :)
Ibis - 042 - 638 7600 Savoy - 042 - 632 9360

Krakus
15-03-2005, 10:12
Dzięki Krzysztofie

admin
15-03-2005, 10:47
Oba wymienione przez Krzysztofa hotele znajduja sie w bezposredniej bliskosci SUN. "Boss" rowniez oferuje darmowy parking strzezony, ale jest bardziej oddalony od centrum, mimo iz podroz do niego trwala okolo 5 minut - co niektorzy mi wypomnieli ;)

Krakus
15-03-2005, 12:07
5 minut samochodem? Horror :mrgreen: Jak rozumiem zarezerwowałeś mi Boss-a (tam rozumiem nocuje Bogdan?)

mziel
15-03-2005, 21:48
W piątek mnie niet. W sobotę - jak będzie mi się chciało iść na zajęcia, to będę dopiero ok. 11, jak nie to będę pewnie ok. 9 :-)
Piotrze - wywiedz się dla mnie małe-co-nie-co jeżeli pamiętasz o czym mówię :)

Marysia
16-03-2005, 11:26
Czy mógłby mnie ktoś oświecić, o której zaczynamy warsztaciki w sobotę i niedzielę??? Do której to nie pytam bo pewnie "do ostatniego wytrwałego" :) Muszę rozpocząć planowanie rzeczy przyziemnych:)
Z góry dzięki:)
Pozdrwionka

mziel
16-03-2005, 12:14
No właśnie, Piotrze: czy masz już jakiś oficjalny plan działań, czyli w sobotę od godz. X jesteśmy tutaj, o godzinie Y lecimy na targi, itp?

Krakus
16-03-2005, 14:23
ooo właśnie. Jakiś (przynajmniej zgrubny) plan i możliwość dosynchronizowania się, go ja dojadę w sobotę - stąd nie wiem gdzie Was szukać.

dRUId
16-03-2005, 15:11
... "Boss" rowniez oferuje darmowy parking strzezony, ale jest bardziej oddalony od centrum, mimo iz podroz do niego trwala okolo 5 minut - co niektorzy mi wypomnieli ;)
A jak jest ze znalezieniem parkingu dla dojeżdżających nie nocujących, czy jest coś w okolicy :D

tekus
16-03-2005, 15:22
Jezeli chodzi o parking to moze kolo ŁDK'u? Rog Traugutta i Sienkiewicza? Chyba w miare dobra lokalizacja a koszt (taki przynajmniej byl ostatio) 1PLN/h wiec nieduzy.
Moze jeszcze inni miejscowi sie wypowiedza?

LuCaS
16-03-2005, 15:30
Witam,

za namową @ni- dopisuję się nieśmiało na Warszaty. Poproszę o rezerwację w hotelu- 1 osoba- na nazwisko Łukasz Widziszowski (od piątku do niedzieli).
Do zobaczenia!!!

admin
16-03-2005, 16:44
Niestety, na rezerwacje jest juz za pozno. Chetni musza sprobowac postarac sie we wlasnym zakresie poniewaz mnie juz braknie czasu. Zarezerwowane sa dwie jedynki i dwie dwojki w Bossie, oraz dla Hesji, Wasi i Goldiego trojka w Reymoncie. Byc moze jeszcze dzisiaj cos uda mi sie zarezerwowac ale nie moge gwarantowac.

Dzis jeszcze postaram sie wypelnic programem czas warsztatow. Musze znelezc odrobine luzu a na to sie jeszcze nie zanosi...

krzysztof jot
16-03-2005, 18:25
na rezerwacje jest juz za pozno...

moge odstapić rezerwacje w Boss'ie z piatku na sobote dwojka... pewnie da sie przedluzyć
na sobote... tylko prosze o info to nie będę odwoływał.

PS.
Coś było mówione o identyfikatorach SUN na targi - jakies szczegóły dalsze ?
gdzie pobrać, co i jak... jeśli bedą :)

Marysia
16-03-2005, 19:02
póki co to wystarczy (jak dla mnie) godzina startu w sobotę i niedzielę, jakby co, to o ilę mogę w czymś pomóc to jestem do dyspozycji w piątek tak od 14.00.

admin
16-03-2005, 19:27
Marysiu. Poniewaz sobota to bedzie dzien w ktorym czesc warsztatowiczow bedzie sie budzila na Piotrkowskiej, dajmy Im wytchnienie i spotkajmy sie o godzinie 9,30 :) dziekuje za propozycje pomocy, byc moze bede nekal ;)

Marysia
16-03-2005, 19:34
dzięki, nie ma sprawy, polecam się i do zobaczenia na pewno w piątek :)

krzysztof jot
16-03-2005, 21:54
dajmy Im wytchnienie i spotkajmy sie o godzinie 9,30 ...

to musze wstać o 8.00 !! przecież kiedyś na pytanie w wątku "..kiedy focicie..." pisałem,
że nie wstaje przed 9-tą, no ale oczywiscie nikt tego nie pamieta.... no dobra, wstane :(

mziel
16-03-2005, 23:03
krzysztof jot, poprzednio wstaliśmy właśnie o 8smej - zrobiliśmy jakieś jedzonko, wywietrzyliśmy pomieszczenie i przywitaliśmy porannch gości (no już bez chleba bo wszystko zżarliśmy i bez soli bo nikt nie wziął). I teraz pewnie też o 8smej wstaniemy :->

krzysztof jot
17-03-2005, 15:03
sory że zadam głupie pytanie - ale może sie okazać, że za kilka godzin wyjadę już z domu
Czy ktos zna jakieś szczegóły warsztatów ? Albo czy to wspólne wyjscie na Targi jest planowane, czy sam mam tam śmignąć ?
Godziny - od...( acha 9.30 :) ) jakaś przerwa ? aby np. obiad można zjeść, czy coś załatwic, jakie koszty, itp ?
Nie byłem wcześniej - wiec nie wiem nic....
Musze zaplanowac czas - mam jeszcze kilka spraw w Łodzi do załatwienia a chciałbym jednak wpaść pod 101...

admin
17-03-2005, 15:23
Kochani, strasznie trudno jest wskazac jednoznaczny plan warsztatow polaczonych z targami. Najprosciej bedzie wiec opisac zagadnienia ktorymi chcialbym abysmy sie zajeli, i tak. Piatek. Zaczynamy okolo 15-16 bo to godzina na ktora powinni pojawic sie chetni ktorzyjuz od piatku beda w Lodzi. Jesli ktos pojawi sie wczesniej, nie ma problemu. dzien ten proponuje przeznaczyc na swobodne cwiczenia w studio, ktore z uwagi na napiety kalendarz Marko Flash, bede uzupelnial dzisiaj w nocy i jutro rano. Sobo ta. Zaczynamy okolo 9,30 od podzialu na grupy. Studio - portret. Street Photo - jak poprzednio (jesli pogoda dopisze) i odwiedziny na targach dla grupy ktora chce lub musi sie tam pojawic. W przerwie udajemy sie na obiady, poczestunki itp wedlug wlasnego uznania (poprzednio mielismy jadlo w knajpie podworkowej, ale smakowalo lepiej u Egipcjan ;) ), wiec tym razem nie zmuszam nikogo do wyboru knajpy. Po obiadku wracamy do realizacji zadan w grupach. Po zakonczeniu (wieczorem) oddelegujemy v-ce Prezesa na oficjalny bankiet Nikona, a reszta towarzystwa do Studia 102 lub Lodzi Kaliskiej. Niedziela - sylwetka w studio i street photo. Jest to dzien w ktorym juz nie ma targow, wiec bawimy sie w okolicach siedziby SUN.

To krotkie streszczenie, choc jak powtarzam, z uwagi na targi zycie zweryfikuje te plany...

Anonymous
17-03-2005, 16:31
Na dzisiaj juz wiemy ze w rachube wchodza oczywiscie odwiedziny na w/w targach, portret, fotografia mody, fotografia sportowa....

jakos ten nowy grafik nijak ma sie do tego....

admin
17-03-2005, 17:09
To nie jest nowy grafik, a elementy poprzedniego, choc faktycznie zapomnialem o niedzielnej sportowej. I nie czepiaj sie Gosciu, a delikatnie zasugeruj ze moglem o czyms zapomniec, co w sytuacji gdy od rana odebralem 114 telefonow i wykonalem 64 nie jest dziwne!!! :)

Bogdan
19-03-2005, 06:29
... odebralem 114 telefonow i wykonalem 64...

ale wreszcie przyszła pora na zasłużony relaks http://forum.nikon.org.pl/viewtopic.php?t=5930
:D

#

MaciejKa
20-03-2005, 23:33
w związku z tym, że już po warsztatach i nie ma się gdzie zapisywać - zamykam i odklejam wątek