Zaloguj się

Zobacz pełną wersję : Jak nosicie monopod?



dejnekas
02-09-2009, 18:24
hej,
Czy macie taki problem jak nosić monopod? Ja akurat nie używam torby tylko kamizelki co oznacza, że nie mam jak przymocować monopodu do siebie. Zastanawiam się tak, że chyba najwygodniej to umiescić go na plecach ale Manfrotto nie produkuje chyba pasków dedykowanych do monopodów tylko do statywów.

Jak nosicie swoje monopody?

marszull
02-09-2009, 20:38
Ja nosilem w reku, ale mi go buchneli w Czechach na koncercie i teraz go nie nosze wcale :-)

bialogardzianin
03-09-2009, 09:22
Pomyślałem, że może użyć paska w stylu R-strap tylko, że może przeszkadzać z uwieszonymi jednocześnie dwoma korpusami na szyi? Też mam ten dylemat.

dejnekas
03-09-2009, 14:04
a właśnie kupiłem pasek manfrotto dedykowany do statywów. Udało mi się go wsadzić w monopoda i teraz mogę go nosić na ramieniu ! Wygodniej mogłoby być chyba tylko nosząc go w torbie na plecach - torba przeznaczona do noszenia statywów. Niestety torba też ma swoje wymiary i wagę.

amirez
03-09-2009, 14:39
Za mną żona nosi ;)

Robert_P
03-09-2009, 15:09
Rozłożony w ręce jako poręczna laseczka :)

Adak
03-09-2009, 15:22
Swego czasu przy pasku, obecnie w samochodzie ;-)

fotograf58
04-09-2009, 19:55
Obecnie wożę w bagażniku samochodu, ale można też jak samuraj swój miecz, będzie można użyć szybko do samoobrony :)

zakwas
04-09-2009, 21:50
Ja swój monopod noszę z dumą.

Draku
05-09-2009, 10:49
W łapci. Zamiast kijka trekowego :)

sumerian_pl
05-09-2009, 13:55
Ja swój monopod noszę z dumą.

Padłem, jak to przeczytałem :) A co do siebie to monopod w bagażniku lub przypięty do plecaka.