Zaloguj się

Zobacz pełną wersję : jaki plecak 14-24,24-70, 70-200, d700...



niezarejestrowany
01-09-2009, 14:05
szukalem szukalem i juz sam nie wiem wiec doradzcie.
plecak na d700 + grip, N14-24, N24-70, N50, S70-200, S15 Fish Eye, Sb600, Sb900, statyw
cena tak do ok 500 zł

Darckar
01-09-2009, 14:42
Lowepro Compu Trekker Plus AW http://www.torbylowepro.pl/plecaki/lowepro-compu-trekker-plus-aw,385s
lub deczko mniejszy Lowepro Compu Trekker http://www.torbylowepro.pl/plecaki/lowepro-compu-trekker-aw,145s
Lowepro Flipside 400 AW http://www.torbylowepro.pl/plecaki/lowepro-flipside-400-aw,666s choć tu możesz mieć problem by się zmieścić
Naneu Sahara http://www.allegro.pl/item724777407_naneu_pro_sahara_217f_fc_chorzow_fva t.html

to tylko kilka propozycji pewnie znajdzie się jeszcze coś z oferty Tamarca http://www.allegro.pl/item719497648_plecak_foto_laptop_tamrac_expedition _5x_wawa.html

poszukaj było niedawno kilka wątków o plecakach

niezarejestrowany
01-09-2009, 15:47
o widzisz Lowepro i Tamraca juz widzialem
ale Naneu Sahara pierwszy raz i wyglada bardzo ciekawie.
dzieki za pomoc

zakwas
01-09-2009, 20:43
Odpuść sobie Naneupro...

mini21
01-09-2009, 21:16
A niby dlaczego?
Może jakieś konkrety?

Ja Naneu polecam.
Najpierw miałem Alphę, teraz mam Saharę i szczerze polecam!
Sahara jest naprawdę bardzo pojemna i wygodna.

Sądzę, że pomieści cały twój sprzęt.

niezarejestrowany
01-09-2009, 21:24
Odpuść sobie Naneupro...

mozesz uargumentowac?

papkorn
01-09-2009, 21:27
niezarejestrowany, jak będziesz w Rz. to wpadnij do mnie oglądnąć i przymierzyć Tamraca Adventure 9. Polecam i chyba powinieneś się zmieścić z wszystkimi zabawkami. ;)

Siupes
01-09-2009, 21:51
ja cos takiego mniej wiecej wkladam z DUZYM luzem do lowepro photo trekkera

ssimon1978
01-09-2009, 22:06
ja mam lowerpro compu trekker plus jest ok ale z batterypack aparat dosyc mocno wystaje ale problem obszedlem kladac korpus na boku, jest bazdzo wygodny jako plecak (choc duzy)
ma kolka i wyciagana raczke jak duzo podrozujesz to polecam z czystym sumieniem
acha jak latasz upewnij sie ze masz cos mniejszego bo na wymiary podrecznego bagazu juz sie nie chwyta, mino ze firma podaje ze tak jest