Mich77
30-08-2009, 20:51
Witam,
mam trochę idiotyczne pytanie, ale nie wiem jak zrobic z mojego JPGa o wielkosci około 240KB i szerokosci 1024x1000 zdjęcie o wielkości 2MG i 2400 pixela na dluzszym boku. Takie sa wymagania, a ja nie wiem jak to zrobic:-)
Pozdrawiam.
mam trochę idiotyczne pytanie, ale nie wiem jak zrobic z mojego JPGa o wielkosci około 240KB i szerokosci 1024x1000 zdjęcie o wielkości 2MG i 2400 pixela na dluzszym boku. Takie sa wymagania, a ja nie wiem jak to zrobic:-)
Pozdrawiam.