PDA

Zobacz pełną wersję : [ Architektura ] Opel



Vooda
06-10-2006, 10:57
troszkę wialo... Chcialem zeby pewna role odegral ksiezyc doswietlajac autko od gory jednak efekt niezbyt widoczny.
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://voda.topexpert.pl/albums/userpics/10001/DSC_00131.jpg)

vuki
06-10-2006, 11:59
troche za duzo dolu, leci tez auto do tylu ....
generalnie troche wykonanie padlo, choc pomyslowe

Bejo
06-10-2006, 13:53
pomysl dobry ale nie do konca przemyslany!

ladnie by wygladalo gdyby sam ksiezyc oswietlal! bez zadnych latarni! samo naturalne swiatlo ksiezyca! do tego dluzszy czas migawy no i potem w PS wypoziomowac :D

Vooda
06-10-2006, 14:14
Najlepsze pomysly wpadaja jak siedze w pracy :/ musze to powtorzyć ....cholerka a wczoraj bylo bezchmurne niebo i do tego pelnia...przegapilem.

Madziulek
06-10-2006, 17:07
pomysl dobry ale nie do konca przemyslany!

ladnie by wygladalo gdyby sam ksiezyc oswietlal! bez zadnych latarni! samo naturalne swiatlo ksiezyca! do tego dluzszy czas migawy no i potem w PS wypoziomowac :D

I chyba jakaś podpora na te długie czasy np.statyw :)

Bejo
06-10-2006, 22:00
I chyba jakaś podpora na te długie czasy np.statyw :)

to sie rozumie samo przez sie! ale jak sie nie ma statywu to zapewniam Cie ze tez mozna sobie poradzic:D

Madziulek
06-10-2006, 22:06
to sie rozumie samo przez sie! ale jak sie nie ma statywu to zapewniam Cie ze tez mozna sobie poradzic:D

dokładnie ,lub "jakas" podpora jak napisałam :)

Pozdrawiam

wlopis
07-10-2006, 15:10
Wybacz, nie rozumiem o co chodzi, śledziłeś kogoś ?

Vooda
07-10-2006, 22:02
naprawde mooocno wiało :D ok olac temat zdjęcie jest do bani , nawet mi sie nie podoba. Jestem totalnie początkujący i juz widze ze to straszna kaszana :) Szkoda pisania, gdybym mogl to bym chętnie usunął. Pozdrawiam

Bejo
08-10-2006, 10:26
naprawde mooocno wiało :D ok olac temat zdjęcie jest do bani , nawet mi sie nie podoba. Jestem totalnie początkujący i juz widze ze to straszna kaszana :) Szkoda pisania, gdybym mogl to bym chętnie usunął. Pozdrawiam

ale po co tyle dramatyzmu! wiadomo potrzebna jest samokrytyka ale tez bez przesady! pomysl miales bardzo dobry ale jak ktos madry powiedzial: Talent to tylko 5% sukcesu pozostale 95% to praca!

dlatego nie zniechecaj sie i cwicz!

Vooda
08-10-2006, 20:27
Nigdy w zyciu . Nie mam zamiaru sie zniechecac , komentuje wlasne zdjecie :D Pozdrawiam i jednoczesnie zapytam czy moje nieostrosci w makro mogą być spowodowane ostrzeniem na granicy zakresu obiektywu ? Mam Nikkora 18-70 . dpiszcie mi proszę . Dodam ze poruszenie nie wchodzi w gre , a AutoFocus byl wycelowany centralnie w miejsce ktore chcialem wyostrzyc. Rezultat widać w kategorii przyroda, czy tam natura w temacie "elektronika z wkladką" (nie pamietam :D)