eve8
29-08-2009, 08:50
Proszę o pomoc, pozwoliłam sobie pytanie zadać na dwóch forach, za dwa dni jadę się wczasować i chciałam zabrać sprzęt ze sobą, jest większa szansa, że ktoś na coś wpadnie.
zakupiłam ostatnio Phottix cleon II. Wczoraj otworzyłam opakowanie, pokładałam wszystko do kupy, chciałam focić i tutaj problem. Albo ja coś robię nie tak, jakiś głupi drobiazg o którym nie pomyślałam albo coś ze sprzętem, niewykluczam żadnej z tych możliwości.
Sprzęt działa jeśli odbiornik podłączony jest kabelkiem i używam go jak zwykłego wężyka. Odbiornik działa, diody się zapalają.
Natomiast kiedy chcę focić przez pilota - nic się niedzieje. Zapala się tak jak powinna dioda na samym pilocie ale nie reaguje odbiornik. Nic na nim nie świeci. Może coś z baterią, może się niewidzą, może trzeba coś włączyć w samym aparacie przed używaniem pilota, nie mam już pomysłów, może ktoś z was mógłby coś poradzić.
zakupiłam ostatnio Phottix cleon II. Wczoraj otworzyłam opakowanie, pokładałam wszystko do kupy, chciałam focić i tutaj problem. Albo ja coś robię nie tak, jakiś głupi drobiazg o którym nie pomyślałam albo coś ze sprzętem, niewykluczam żadnej z tych możliwości.
Sprzęt działa jeśli odbiornik podłączony jest kabelkiem i używam go jak zwykłego wężyka. Odbiornik działa, diody się zapalają.
Natomiast kiedy chcę focić przez pilota - nic się niedzieje. Zapala się tak jak powinna dioda na samym pilocie ale nie reaguje odbiornik. Nic na nim nie świeci. Może coś z baterią, może się niewidzą, może trzeba coś włączyć w samym aparacie przed używaniem pilota, nie mam już pomysłów, może ktoś z was mógłby coś poradzić.