PDA

Zobacz pełną wersję : Konkurs foto - Prawa osob trzecich?



monter
27-08-2009, 12:35
Hejka,

jakis czas temu pstryknolem fajna fotke na Zombie Walk, chcialbym ja wyslac na konkurs fotograficzny. Tylko teraz pytanie czy bede łamal czyjes prawa, niestety nie mam zgody osoby ktora znalazla sie na pierwszym planie, oczywiscie inne osoby takze sa widoczne ale trosze w oddali. Czy wyslanie takiej fotki zlamie prawo? i bede mial problemy?

Pozdr

jacek.gold
27-08-2009, 12:42
wyślij o ile zdjęcie nie obraża w jakikolwiek sposób osoby która na nim jest ;)
wątpię żeby ktoś chciał Cię o to po sądach ciągnąć a raczej w przypadku gdy w jakiś sposób się gdzieś odnajdzie w tym konkursie to będą zadowoleni i poproszą o odbitkę

monter
27-08-2009, 12:57
dzieki Jacek ze odpisales :-) Mysle ze zdjecie nie obraza tej Pani, ubrania nie ma jakos powalajacego i troszke czerwonych plan na ciele ale taki jest zamysł tej imprezy. Zdjecia w sumie sa z organizowanej imprezy a nie zrobione po kryjomu. Jest zawsze obawa ze ktos ze Rodziny dostanie zawalu... ;-)

jacek.gold
27-08-2009, 13:02
wygraj a później się martw ;)

monter
27-08-2009, 13:50
zastanawia mnie jeszcze,inne zdjecie w przerwie krecenia filmu na starym miescie w Warszawie. Na zdjeciu znajduja sie rekwizyty np stare samochody, inne przedmioty. Czy takie zdjecia tez sa ograniczone w publikowaniu?

Zapraszam wiecej forumowiczów do dyskucji :-)