PDA

Zobacz pełną wersję : i jeszcze raz o karcie pamieci



anialodz
26-08-2009, 22:15
jakis czas temu program wynalazl mi wirusy na karcie, teraz niby jest ok ale problemy z karta dalej. otoz sformatowana, po jakims czasie pojawiaja sie na niej dziwne foldery np FOUND z plikami o rozszerzeniu CHK. poza tym pojedyncze pliki RAW ulegaja zniszczeniu a niekiedy jeszcze duplikacji.

edit: wlasnie poczytalam co to te pliki CHK. w takim razie dlaczego pliki RAW ulegaja zniszczeniu mimo ze nie ma wirusa? mam dwie karty Lexar Premium i z obydwoma ten sam problem.

ASAHI
15-09-2009, 09:59
ja bym niestety wymienił karty i porządnie odwirusował komuter..

marcinez
15-09-2009, 14:41
A nie wystarczy odwirusować kompa i potem sfomatować karty?