PDA

Zobacz pełną wersję : Predefiniowane ustawienia w krzywych PSa



welury
26-08-2009, 08:10
Witam maniaków PSa
Ustawiając krzywe korzystam z ustawień predefiniowanych.
Czy można wczytać predefiniowane ustawienie na stałę,
czy też muszę za każdym razem je wczytywać?

alfapasje
26-08-2009, 09:51
jeśli zapiszesz pre-definiowane, to masz w rozwijanej liście presetów pod nazwą jaką nadałeś..

welury
26-08-2009, 10:13
jeśli zapiszesz pre-definiowane, to masz w rozwijanej liście presetów pod nazwą jaką nadałeś..

Dziękuję bardzo, wykonam próbę.