welury
26-08-2009, 08:10
Witam maniaków PSa
Ustawiając krzywe korzystam z ustawień predefiniowanych.
Czy można wczytać predefiniowane ustawienie na stałę,
czy też muszę za każdym razem je wczytywać?
Ustawiając krzywe korzystam z ustawień predefiniowanych.
Czy można wczytać predefiniowane ustawienie na stałę,
czy też muszę za każdym razem je wczytywać?