PDA

Zobacz pełną wersję : Karta pamieci sandisc 512 a d70s - problem z odczytem



lunakrk
26-08-2009, 02:22
Czy komus zdarzyly sie problemy z karta ta wlasnie? Dwa razy nie chcial jej czytac i pokazywal pusty folder. Karta otrzymalam uzywana. Czy sformatowanie moze pomoc, przedmuchanie stykow (hmm czym? :) mieszkiem chyba tak?) czy lepiej zakupic nowa?
Dzieki za podpowiedzi i opinie.

tml
26-08-2009, 08:17
Możesz spróbować przedmuchać gruszką, ale to chyba niewiele da. Ewentualnie sformatuj kartę w czytniku w kompie, a dopiero próbuj w aparacie.
A jeszcze lepiej kup nową kartę, tylko pamiętaj, żeby to nie był "sandisc" tylko oryginalny "sandisk" :)
Tu masz więcej na temat podróbek: http://forum.nikon.org.pl/showthread.php?t=100766

lunakrk
26-08-2009, 21:32
Sformatowałam juz. Moze pomoze. Mam karte SanDisk :) Wkradla sie pomylka. Podziekowala!