Zobacz pełną wersję : Karta pamieci sandisc 512 a d70s - problem z odczytem
Czy komus zdarzyly sie problemy z karta ta wlasnie? Dwa razy nie chcial jej czytac i pokazywal pusty folder. Karta otrzymalam uzywana. Czy sformatowanie moze pomoc, przedmuchanie stykow (hmm czym? :) mieszkiem chyba tak?) czy lepiej zakupic nowa?
Dzieki za podpowiedzi i opinie.
Możesz spróbować przedmuchać gruszką, ale to chyba niewiele da. Ewentualnie sformatuj kartę w czytniku w kompie, a dopiero próbuj w aparacie.
A jeszcze lepiej kup nową kartę, tylko pamiętaj, żeby to nie był "sandisc" tylko oryginalny "sandisk" :)
Tu masz więcej na temat podróbek: http://forum.nikon.org.pl/showthread.php?t=100766
Sformatowałam juz. Moze pomoze. Mam karte SanDisk :) Wkradla sie pomylka. Podziekowala!
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.