DMQuadro
24-08-2009, 23:54
Nie wiem, czy mam pecha do pilotów i wężyków, czy mam niesprawny D300. Mam już trzecie urządzenie (pierwsze - Phottix radiowy, potem dwa razy wężyki chińskie) i znów po dosyć krótkim okresie wężyk przestał działać. Rozebrałem pudełko sterujące od wężyka, wszystko wygląda na całe... Mam coś takiego http://www.allegro.pl/item716368385_phottix_wezyk_spustowy_nikon_d200_d3 00_d3_mc_30.html
Więc pytanie takie - czy kupić nowy chiński, czy nowy nikonowski, czy nieść puszkę do serwisu?
Więc pytanie takie - czy kupić nowy chiński, czy nowy nikonowski, czy nieść puszkę do serwisu?