PDA

Zobacz pełną wersję : Zamienniki węzyka MC-30 do Nikona D300



DMQuadro
24-08-2009, 23:54
Nie wiem, czy mam pecha do pilotów i wężyków, czy mam niesprawny D300. Mam już trzecie urządzenie (pierwsze - Phottix radiowy, potem dwa razy wężyki chińskie) i znów po dosyć krótkim okresie wężyk przestał działać. Rozebrałem pudełko sterujące od wężyka, wszystko wygląda na całe... Mam coś takiego http://www.allegro.pl/item716368385_phottix_wezyk_spustowy_nikon_d200_d3 00_d3_mc_30.html
Więc pytanie takie - czy kupić nowy chiński, czy nowy nikonowski, czy nieść puszkę do serwisu?

szmatrix
28-08-2009, 23:44
Poco ci wężyk.......http://cgi.ebay.co.uk/Cleon-Wireless-Remote-N8-for-Nikon-D200-D300-D700-D3_W0QQitemZ170372195793QQcmdZViewItemQQptZUK_Phot ography_DigitalCamAccess_RL?hash=item27aaf965d1&_trksid=p3286.c0.m14

szmatrix
28-08-2009, 23:45
Używam i jestem zadowolony

jurekb
29-08-2009, 11:55
Kup sobie:
http://www.allegro.pl/item724102871_pilot_wyzwalacz_lamp_nikon_d100_d200 _d300_d700_d3.html
Zyskasz dodatkowo możliwość wyzwalania lamp błyskowych