PDA

Zobacz pełną wersję : torba na rower body plus N70-200 z tulipanem



neverhood
24-08-2009, 11:34
witam, czy ktos moze polecic dobra torbe na rower co by sie zmiescilo body plus N70-200 z zamietym tulipanem.

Roba66
24-08-2009, 11:52
witam, czy ktos moze polecic dobra torbe na rower co by sie zmiescilo body plus N70-200 z zamietym tulipanem.
Jak torba i to typowo rowerowa, to może to: torby Ortlieb (http://www.ortlieb.pl/Sakwy-torby-i-worki/Torby-fotograficzne)
Albo taka (http://www.ortlieb.pl/Sakwy-torby-i-worki/Torby-na-kierownice/Torba-na-kierownice-Ortlieb-Ultimate-5-Plus) i do niej wkład (http://www.ortlieb.pl/Sakwy-torby-i-worki/Dodatki/Wklad-do-torby-Ortlieb-Camera-Insert-for-Ultimate). Tylko nie wiem, czy wejdzie 70-200. Bo jak nie, to chyba zostaje Ci plecak.

neverhood
24-08-2009, 12:38
plecak mam ale duzy lowerpro, mam tez maly ele z bidonem na wode i troche strach, a potrzebuje cos, co by sie zmiescil ten zestaw i zebym mogl szybko go wyciagac z tormy

Leatherface
24-08-2009, 13:36
Kumpel śmiga dużo na rowerze i używa Crumplera, model delhi bodajże. Powinna spełnić Twoje wymagania.

neverhood
25-08-2009, 11:09
Kumpel śmiga dużo na rowerze i używa Crumplera, model delhi bodajże. Powinna spełnić Twoje wymagania.
czy mozesz zapytac kolegi dokladnie jaki ma model i czy da sie ja zapiac na kierownice rowera

Leatherface
25-08-2009, 20:17
Raczej sie nie da zapiąć na kierownicę. Napisałem w tym wątku posta, bo on jedyny z moich znajomych foci i dużo jeździ rowerem :) Za to z tego co widziałem torbe zakłada przez szyje i zapina też dodatkowym zapięciem żeby mu nie latała.

KozaK
25-08-2009, 22:07
Miałem zakładać podobny temat, mam podobne wymogi więc również chętnie poznam jakieś propozycje. Crumplery z serii New Delhi są niestety zbyt drogie jak dla mnie.

dko
25-08-2009, 22:59
nie mówisz czy rowerem w teren czy asfalty (niestety u nas prawie terenowe), jak las to o nawet z niezłym amortyzatorem aparat w torbie na kierownicy będzie miał MEGA trzęsienie ziemi !!!!, lubisz swoje foto....tylko pleacak, bo nogi i ręce dramatycznie poprawią amortyzację sprzętu :)

juha
25-08-2009, 23:04
Być może nie uznajecie toreb nie firmowych, ale pozwolę sobie zabrać głoś. Sam często jeżdżę rowerem z aparatem i kupiłem taka torbę.
http://allegro.pl/item687840665_okazja_wielka_torba_foto_canon_d450_ nikon_d50_inne.html Mam w niej D5000 z podpiętym 70-300 VR, dodatkowo w środku leży 18-105 i SB600 i jest jeszcze kupa miejsca. Torba jest na ramię, ma pasek zapinany wokół pasa, dzięki czemu torba się nie przesuwa podczas jazdy. Moje oczekiwania spełnia. Torba jest raczej duża, ale jest też jej mniejsza wersja, zobaczysz na innych akcjach tego kolesia. Kolory tej torby są nieco ciemniejsze niż na zdjęciach.

Strus
25-08-2009, 23:27
torba na rower body plus N70-200 z tulipanem

Ten rower bedzie ciezko upchnac.....

neverhood
26-08-2009, 12:20
nie mówisz czy rowerem w teren czy asfalty (niestety u nas prawie terenowe), jak las to o nawet z niezłym amortyzatorem aparat w torbie na kierownicy będzie miał MEGA trzęsienie ziemi !!!!, lubisz swoje foto....tylko pleacak, bo nogi i ręce dramatycznie poprawią amortyzację sprzętu :)
no o tym kurcze nie pomyslalem. przyznaje racje, jednak moze jakis plecak w takim razie, ktorego jednym szybkim ruchem wyjme sprzet. nic poza tym nie chce wozic w tym plecaku czy torbie tylko body+70-200 bo mysle ze glownie to szosa, ale czesto i gesto skroty prowadza lasem i wybojami.

Valdec
26-08-2009, 13:35
Ja mam Lowepro SlingShot 100AW, mały plecaczek, bo mniejszy sprzęt w nim wożę, ale są też większe modele do 350AW. Na każdą pogodę się nadaje, w jeździe na rowerze nie przeszkadza, bo można go przypiąć tak, że jest stabilny podczas jazdy. A ponadto, bardzo łatwo dostać się do sprzętu, wystarczy obrócić go sobie z tyłu na przód (nie zdejmując go z ramion), jednym suwaczkiem z boku otworzyć i wyjąc body z podpiętym tele. Wg mnie ze zdjęć na stronie producenta (http://www.lowepro.com.pl/Products/Sling_Bags/All_Weather_Cover/SlingShot_350_AW.aspx) wynika, że taki zestaw jak body + 70-200 się zmieści, ale to trzeba sprawdzić dokładnie.

W specyfikacji modelu 350AW (link wyżej) jest napisane, że body + 70-200/2.8 wejdzie do tego plecaka i jeszcze wiele więcej się zmieści :) Jest tak napisane również przy nieco mniejszym modelu SlingShot 300AW. Polecam pod rozwagę te plecaczki :)

Pozdrawiam

neverhood
26-08-2009, 15:25
Ja mam Lowepro SlingShot 100AW, mały plecaczek, bo mniejszy sprzęt w nim wożę, ale są też większe modele do 350AW. Na każdą pogodę się nadaje, w jeździe na rowerze nie przeszkadza, bo można go przypiąć tak, że jest stabilny podczas jazdy. A ponadto, bardzo łatwo dostać się do sprzętu, wystarczy obrócić go sobie z tyłu na przód (nie zdejmując go z ramion), jednym suwaczkiem z boku otworzyć i wyjąc body z podpiętym tele. Wg mnie ze zdjęć na stronie producenta (http://www.lowepro.com.pl/Products/Sling_Bags/All_Weather_Cover/SlingShot_350_AW.aspx) wynika, że taki zestaw jak body + 70-200 się zmieści, ale to trzeba sprawdzić dokładnie.

W specyfikacji modelu 350AW (link wyżej) jest napisane, że body + 70-200/2.8 wejdzie do tego plecaka i jeszcze wiele więcej się zmieści :) Jest tak napisane również przy nieco mniejszym modelu SlingShot 300AW. Polecam pod rozwagę te plecaczki :)

Pozdrawiam
no rewelacja. dziekuje juz sie przymierzam do zakupu

Valdec
26-08-2009, 16:04
Cieszę się, że mogłem pomóc :) Pozdrawiam

marcinez
26-08-2009, 19:53
Jeśli podobają Ci się slingahoty to zobacz ofertę firmy Kata. Ceny wyższe niż lowepro, ale plecaki są bardzo dobrze wykonane. Do szybkiego focenia jak znalazł. :)

krzysiekn
26-08-2009, 20:14
witam.plecaczek lowepro micro trekker 200 bardzo fajny,wygodny.dużo jeżdżę po lasach i bezdrożach.plecak jest solidny i bezpieczny.odporny na deszcze.moczenia w wodzie nie próbowałem

Tok'Ra
26-08-2009, 22:48
Przydatnym w ocenie realizacji potrzeb może być serwis youtube.com
Wpisz w jego wyszukiwarce hasło: Slingshot Nikon i znajdziesz filmiki prezentujące dokładniej reporterskie torby, np.:
http://www.youtube.com/watch?v=gpgs7Bf4HVw
http://www.youtube.com/watch?v=zyoNC3pOmA0
od Lowepro Fastpack 200
Ciekawe rozwiązanie, dobre do tłumu i antyzłodziejskie przedstawia sobą Lowepro Flipside 300
http://www.youtube.com/watch?v=FJvGjf-9BOA
http://www.youtube.com/watch?v=2IyDKY_WmDA

A czy ktoś już ma taki plecak w wersji econo i D300:
http://allegro.pl/item717731082_swiatny_plecak_fancier_agility_20_pr omocja.html

neverhood
27-08-2009, 09:07
dziekuje Wam bardzo za wskazowki, bardzo sie przydaly, teraz tylko decyzja ktory wybrac,