Wojciech
22-08-2009, 21:58
czesc
Sluchajcie, jaka byscie kupili oslone na ekran LCD, obecnie mam juz druga i niestety znowu pekla, co polecicie jaki model czy orginal nikona czy jakis zamiennik, czy warto kupic produkty typu HOODMAN (wszelakie skladane oslonki) czy poprostu zwykla BM-5, czekam na jakies odpowiedzi ...
pozdrawiam
Sluchajcie, jaka byscie kupili oslone na ekran LCD, obecnie mam juz druga i niestety znowu pekla, co polecicie jaki model czy orginal nikona czy jakis zamiennik, czy warto kupic produkty typu HOODMAN (wszelakie skladane oslonki) czy poprostu zwykla BM-5, czekam na jakies odpowiedzi ...
pozdrawiam