PDA

Zobacz pełną wersję : Oslona na LCD



Wojciech
22-08-2009, 21:58
czesc
Sluchajcie, jaka byscie kupili oslone na ekran LCD, obecnie mam juz druga i niestety znowu pekla, co polecicie jaki model czy orginal nikona czy jakis zamiennik, czy warto kupic produkty typu HOODMAN (wszelakie skladane oslonki) czy poprostu zwykla BM-5, czekam na jakies odpowiedzi ...

pozdrawiam

suomi
22-08-2009, 22:16
Ja przez długi czas używałam oryginalnych odłonek ale one bardzo łatwo się rysują, a wtedy mało co przez nie widać. Ostatnio kupiłam do obu aparatów osłonki ze szkła hartowanego, wydatek nie duży bo koło 25zł, a widać przez nie znacznie lepiej niż przez plastikowe.
Troszkę tylko się martwię jak to będzie, kiedy trzeba będzie to zdemontować ale póki co po 2 miesiacach nie ma najmniejszych rysek więc chwila demontażu i wymiany na nowe nie nastąpi zbyt szybko ;)