PDA

Zobacz pełną wersję : Głowica do panoram



Pumexior
22-08-2009, 20:36
Witam, czy ktoś z forumowiczów używa głowicy dobas 01? Można prosić o jakieś opinie? Jak się ma cena do jakości? Nie jestem w stanie kupić głowic nieprawdopodobnie drogich typu nodal ninja itp. Z góry dzięki, pozdrawiam.

kisio
25-08-2009, 11:38
no, alternatywa cenowa bardzo kusząca, również jestem ciekaw opinii