pavel_9
21-08-2009, 13:07
Czy mółgby ktoś mi doradzić jak osiągnąć efekt jak na tych zdjęciach:
http://marek.stan.getphoto.pl/index.php?pageid=4&lang=pl
Chodzi mi konkretnie o to aby wydobyć, że tak powiem kolor z tła (nie jest całe czarne).
Czy to tylko kwestia rozstawienia powiedzmy dwóch softboxów, tło się doświetla samo, a później tylko zamalowywuje się na czarno to co zbędne, czy może to wyższa szkoły jazdy (większa liczba lamp) albo mnóstwo zabawy w PS?
Mam nadzieję, że w miarę jasno się wyraziłem ;)
http://marek.stan.getphoto.pl/index.php?pageid=4&lang=pl
Chodzi mi konkretnie o to aby wydobyć, że tak powiem kolor z tła (nie jest całe czarne).
Czy to tylko kwestia rozstawienia powiedzmy dwóch softboxów, tło się doświetla samo, a później tylko zamalowywuje się na czarno to co zbędne, czy może to wyższa szkoły jazdy (większa liczba lamp) albo mnóstwo zabawy w PS?
Mam nadzieję, że w miarę jasno się wyraziłem ;)